Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film ez?

Melyik film ez?

Figyelt kérdés
Egyik nap beugrott egy film, amit egyszer láttam, de nem tudom a címét, és elég idegesítő... :D Olyasmiről szól, hogy van egy fiú, aki valahogy valamilyen módon a játékvilágba tud kerülni (?), ott van egy hercegnő is, aki utálatoskodik, de nyilvánvalóan tetszik neki a kisfiú. És jön valamilyen gonosz játék, aki bántja a többi játékot (?), ráadásul azt hiszem ki akar törni a való világba, a vége felé a gyerekek nem érdeklődnek a játékok után, meg a gonosznak van egy ilyen kis félénk "szolgája", a fiú ki-be járkál a való- és játékvilág között, a vége felé a harcban természetesen a jó nyer, és minden jó, ha vége jó, stb. Ja! És van egy olyan játék, ami ilyen gömbbé, vagy kocsivá, vagy mivé tud változni. Ezekre emlékszek csak a filmből. Elég régen láttam. Nem tudja valaki, melyik ez a film? Elég frusztráló, hogy nem jut eszembe. Előre is köszi a segítséget.
2012. szept. 5. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
nem valami "LÁvalány és Cápasrác" vagy fordítva..."Cápasrác és Lávalány"? igen igen inkább így...
2012. szept. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy a Kémkölykök 3D
2012. szept. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, ezeket a filmeket ismerem, nem ezekre gondoltam, de azért köszi.
2012. szept. 5. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!