Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek tetszenek-e a dél-korei...

Nektek tetszenek-e a dél-korei filmsorozatok? Most pl. A korona hercege c. sorozat. Miért?

Figyelt kérdés

#A korona hercege #dél-koreai filmsorozatok
2012. szept. 6. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik. Véletlenül kezdtem el nézni, csak úgy kapcsolgattam a tv-t és ezt találtam, belenéztem (nem az első rész volt). Aztán elkezdett érdekelni. Pár rész után már nagyjából tudtam, ki kicsoda (bár az elején még mindenki egyformának tűnt). Most pedig már minden nap nézem, sőt, egész nap ezt várom! Más jellegű sorozatokat már meguntam: pl. a 820. féle helyszínelők már nem köt le, se a horroros-vámpíros, se az autósüldözéses-lövöldözős-akció, se a szuperhősös. Ezekből már láttam ezret, az 1001.-re nem vagyok kíváncsi. A korona hercegében az tetszik, hogy olyan egyedi: nem az a szokványos, egy kaptafára készülő sorozat, mint pl. a dél-amerikai szappanoperák. Különleges emberek, szép emberi kapcsolatok, barátság, szerelem, hűség, tisztelet. Sok kiveszőben lévő értéket közvetít a sorozat. Nagyon tetszik a zenéje is, szóval nekem bejön.
2012. szept. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem szántam el még ilyesmikre.. XD

De én is úgy szoktam sorozatokra találni hogy elkapok egy pár képkockát vagy részt aztán van hogy megtetszik. Meg mikor baromira unatkozom.. De brazil szappanoperát nem tudnék nézni.

De én is néztem már meg olyan sorozatokat amire sohase szántam volna el magam hogy megnézzek. Aztán mégis.. És néha kellemesen csalódtam mert jó volt. Bár én online nézem vagy letöltöm. És mikor időm van megnézek pár részt. Szerintem úgy jobb mint tvn.

2012. szept. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
"A palota ékkövé"-vel jártam így, amikor az 1. ilyen sorozatot kezdtem el nézni. Véletlenül bukkantam rá. És megbabonázott...
2012. szept. 6. 21:12
 4/6 anonim ***** válasza:
én imádom nézni a dél-koreai sorozatokat! én is A palota ékkövébe bukkantam először bele.Azt imádtam nézni, majd amikor A Silla királyság ékköve volt lemaradtam az első két részről és le kellett töltenem a netről, aztán teljesen függővé váltam, hiszen több részt is megtudtam nézni egyszerre és nem kellett hónapokat várnom két sorozat között. A korona hercege tetszik, de mivel már láttam néha unalmas, de azért megnézem minden este.
2012. szept. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a Silla királyság ékkövét kezdtem el nézni, pontosabban a tesóm, de nekem is megtetszett, azután már a Királyi ház titkait is néztem, és amikor megláttam az újságban, hogy újabb koreai sorozat, akkor már előre örültem. Annyira szeretem a zenéjét és tanulságos dolgokat mondnak benne. Ja, és gyakran a sírás kerülget, olyan megható. (De azért nevetni is szoktam :))
2012. szept. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, engem is megfog a zene.

Azt nem tudom, mennyire eredetinek számíthat ez egy koreai fülnek. Akárhogy is van, gyönyörűséges, mélyen emberi, megható. A múltkor azt figyeltem mennyire egyszerű is ez a dallam, mintha pentaton lett volna...

2012. szept. 15. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!