Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem néz ki úgy az...

Csak szerintem néz ki úgy az új Timi a Barátok köztben, mintha fogyatékos lenne? XD

Figyelt kérdés
Fórumok olvasgatása közben legnagyobb meglepetésemre azt láttam, hogy sokak szerint szép kislány O.o
2012. szept. 7. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább a régi volt fogyatékos :D Ahogy ott mozgatta mindig a fejét amikor beszélt. A mostani tökre normális.
2012. szept. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az egész barátok közt az már , kicsit unalmas hogy 25x eljáccák ugyanazt .

Csodálkozom hogy a zsófit nem 1 kutya ba*zta meg .. -.-"

2012. szept. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szerintem csak túl van erőltetve a szerepe, látszik, hogy nagyon kezdő lehet. (Hogy hogy néz ki... na az is 1 külön dolog.)

Luca viszont aranyos:-)

2012. szept. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sztem is és csúnya am, a régi kislány szebb volt sokkal
2012. szept. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fogyatékos mind kettő,és azt is játszik.Hülye libák.Mellesleg dög unalmas a barátok közt már,ne nézzétek,legyetek már igényesebbek!Keressetek valami értékes sorozatot,ez NEM AZ!
2012. szept. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szerintem meg rohadtul semmi beleszólásod nincs abba, ki mit néz, főleg nem ez alapján megítélni az igényességet, meg ráerőltetni másokra a véleményedet...

SP, Fluor, VV, stb => Mindenki fújjol ezekre is, aztán mégis mindenki figyelemmel kíséri őket... Nem vagyok oda értük, de valamit mégis nagyon jól csinálhatnak...


(Én megszokásból nézem a Barátok köztöt...)

2012. szept. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak meg kell szokni, én is próbálom.A Barátok közt meg tényleg kezd unalmas lenni.Valaki megcsal valakit egy ideig mindkét fél szenved,próbálja eltitkolni aztán valahogy végül mégis kiderül.Egy ilyen szál valahogy mindíg van benne.
2012. szept. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!