Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A korona hercege című sorozatb...

A korona hercege című sorozatban mi lesz Song Yongal?

Figyelt kérdés
Szóval azt nem értem, hogy az utolsó részben mi lesz Song Yongnal hogyha meg hal a korona herceg?

2012. szept. 8. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A korona herceg nem hal meg, hanem király lesz és túléli Song Yongot.
2012. szept. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De meg hal az utolsó részben *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. szept. 13. 21:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Song Yong meghal, még az uccsó rész előtt valamikor. Nem tudom miben és hogy, de meghal, mert az utolsó részben mikor Desu meg San elmennek a temetőbe az egyik hant ahol a halotthoz beszélnek az Song Yongé.


Amikor meg azt láttad, hogy a király beteg és Song Yong megy ápolni, az csak San lázálma volt, oda képzelte Song Yongot :(


Ennyit tudok, mert xsak az utolsó részt néztem meg, a többit nem. De barátnőm előre nézte, ő mindent tud, csak kértem ne fecsegje ki, hađ izguljak.

2012. okt. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az utolsó vagy az előtti részben meghal, mert a hasában volt egy daganat és közben terhes volt. És mivel az első gyermekét elvesztette ezt a gyermeket nem akarta elhagyni, ezért nem hagyta, hogy megpróbálják meggyógyítani, mert akkor elvetélt volna.
2012. okt. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!