Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szoktátok nézni az RTL Klubbon...

Szoktátok nézni az RTL Klubbon a A gyanú árnyékábant? Ha szoktátok mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
És a részeket mennyivel azelőtt készítik el, hogy lejátsszák a tv-ben?
2012. szept. 8. 16:34
 1/6 anonim válasza:
En nem szoktam de vagi lehet a neten olvashatsz rola ;)
2012. szept. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ök jó
2012. szept. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jóféle és érdekes.
2012. szept. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én néha, ha időm engedi, belekukkantok. Szerintem érdekes és hasznos, plusz olyan dolgokat tanulhatunk belőle, amikkel, mondjuk a való életben (remélhetőleg!) nem találkozunk. Azt viszont nem tudom, hogy mikor készítik el, sajnálom.:)
2012. szept. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé gagyi, persze vannak benne érdekes részek...de amatőr az egész látszik rajta, nekem nem valósághű! Szerintem kb. 2 héttel előtte veszik fel a részeket!
2012. szept. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én meg szoktam nézni ha időm engedi, az RTL Most-on ugye visszanézhetőek a részek, meg ugye van IPTV és felvétel is. Néha nagyon gagyi a háttérsztori néha jól eltalált és pörgős, tanulságos is lehet, viccesen kell felfogni és röhögni rajta, mert általában a reakciók meg történet szánalmas hülyeség, én nem hiszem el ,hogy egy állítólag normális családban pl. családtagok nem hisznek egymásnak én pl. hinnék feltétlenül és támogatnám ameddig be nem bizonyosodik, hogy nem mond igazat. Rendszeresen visszatérő elem, már az első részekben ott volt, pl. hogy nem hitte el az asszonynak ,hogy nem csalta meg, később az anyjának nem hitte el, hogy nem ő okozta az autójával a balesetet stb. Persze volt olyan is mikor okkal nem hitte el ,de ezt akkor még nem tudhatta (pl. a kődobálós hülyegyerek), de én ott is leálltam volna a gyanúsítgatással, rákérdezek, azt mondja nem ő volt, és kész, itt leálltam volna.
2012. okt. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!