Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Már 8 éve keresem! Melyik...

Már 8 éve keresem! Melyik film lehet ez?

Figyelt kérdés

2004. 08. 31. én láttam egy filmet (azért emlékszem ilyen pontosan, mert másnap már suli volt, ami miatt kissé el voltam kenődve, mindegy :D) főműsoridőben az rtl-en vagy a tv2-n, erre már nem emlékszem pontosan, és azóta nem jövök rá mi volt az, nem találkoztam vele sehol újra. Kevés ugrik be már csak a sztoriból, de hátha valaki ráismer. A főszereplő pasas, katona egy kiképzőbázison (ha jól emlékszem SEAL-esek) és gyakorlatozás közben, ahogy futnak a tengerparton kiszúr magának egy nőt aki egy étterem/kávézó (?) teraszán ücsörög, (ha nem csal az emlékezetem olyan is van benne, hogy úgy üzen neki a nő, hogy a teraszon lévő szemetes kosárba dob egy levelet, amiért a katona később visszamegy). Mivel a nő is viszonozza az érzelmeit, össze is jönnek. A nő egy magas rendfokozatú katona, talán ezredes felesége, és ugye ebből azt hiszem lesz is bonyodalom a későbbiekben. A férj sokat van távol, egy őszes hajú, idősebb pasi, a nő valamivel fiatalabb, azt hiszem szőkés. A katonára nem nagyon emlékszem már, úgy ahogy más jelentősebb momentumra sem. Nem lehet annyira régi film, nagyon max 20 éves, de inkább kevesebb.

Szerintetek? Valaki ráismer??



2012. szept. 9. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Itt keress rá: www(pont)online-filmek(pont)hu vagy a moovie(pont)cc -n. Remélem tudod a kategóriát, mert akkor sokkal könnyebb dolgod lesz. :)
2012. szept. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, az egyik oldalt már átnéztem, eddig semmi :(
2012. szept. 9. 16:28
 3/3 anonim válasza:

Kedves Ismeretlen!

Én is ezt a filmet vadászom, ha Te szerencsésebb vagy légy szives a film címét elküldeni: kormos.ferenc46@gmail.com címre.

Nagyon köszönöm.

2017. aug. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!