Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik verzióban van ez?

Melyik verzióban van ez?

Figyelt kérdés
Kiskoromban néztem az Alíz csodaországban című mesét. Most letöltöttem az 1951-ben kiadott verziót, de ez egyáltalán nem az, amire emlékszem. Amire én gondolok, úgy kezdődik, hogy a nővére mesél neki, ő pedig (ez persze a végén derül ki) elalszik. Követi a nyulat. Sok ajtóhoz jut, miután leesett a lyukba. Talál egy sütit, megeszi, megnő tőle. Lát egy kulcsot az asztalon, mindegyik zárba belepróbálja. Csak a kicsit nyitja, de nem fér ki. Megissza a löttyöt ami az asztalon van egy üvegben, átmegy az ajtón, egy kertbe jut. Vannak ott kártyák, amik festik a fehér rózsákat pirosra. Ezután már csak arra emlékszem, hogy kriketteznek, meg van valami hülye dal, hogy "Fuss Alíz fuss, fuss rajta hát" és tovább nem tudom. Meg van a hernyó, amelyik ópiumozik, és mondja Alíznak, hogy valamelyik gombától összemegy, a másiktól meg megnő. A végén meg megtámadják a kártyák és ekkor felébred.

2012. szept. 9. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre én is emlékszem! Kiskoromban rengetegszer néztem. Ez az, nem? http://www.youtube.com/watch?v=KLIqErnQCuw
2012. szept. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jaj, ne haragudj, most rendesen belenéztem és ez nem az a mese, csak a szereplők néznek ki ugyanúgy :/
2012. szept. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, a szereplők tényleg nagyon hasonlítanak, de ez nem az a verzió :)
2012. szept. 10. 14:03
 4/4 A kérdező kommentje:

ez egy részlet, ez az a fuss, Alice, fuss. :)

http://www.youtube.com/watch?v=wz86_y5pNbE

2012. szept. 10. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!