Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Két vonatos film- Mi a címük?

Farzso kérdése:

Két vonatos film- Mi a címük?

Figyelt kérdés

Az egyik film egy régi, fekete-fehér magyar(?) amely egy kisfiúról szólt, aki szerette a vonatokat, és mozdonyvezető szeretett volna lenni, ha felnő. A film azzal végződött, hogy a fiú kihallgatott egy beszélgetést, ami nagyon felkavarta, és a sínekhez szaladt, ahol aztán elgázolta egy vonat.


A másik (bizonyára külföldi) film szintén egy egy kisfiúról szólt, aki elindult megkeresni az egyik (vagy pedig mindkét) szülőjét, aki(ke)t még sohasem látott. Az utat vonatokon tette meg (jegy nélkül) és egy kutya is elkísérte őt. Ezt a filmet is láttam régen, csak sajnos nem tudom a címét. Már kutattam utána, és végül két lehetséges címre bukkantam: A kutya aki a vonatokat szerette, és Szökés Cézárral.



2012. szept. 10. 19:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!