Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A hobbit Váratlan Utazás című...

Válasz25 kérdése:

A hobbit Váratlan Utazás című filmben lesznek a régi szereplők közül páran?

Figyelt kérdés

2012. szept. 11. 17:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Gandalf, Legolas, Frodo, Elrond, Gollum, Saruman biztosan, de hogy mennyi szerepük lesz azt nem tudom.
2012. szept. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
mintha aragorn is láttam volna az előzetesbe
2012. szept. 11. 17:54
 3/17 anonim ***** válasza:
Már Frodo meg Legolas is furcsa, hogy lesz benne, bár tudom, hogy igen, de Aragornt nem hiszem...
2012. szept. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=fu6neY5epeI

0.44 jobb oldalt az ablaknál az aragorn

2012. szept. 11. 18:44
 5/17 anonim ***** válasza:

Komolyan ez a magyar címe? A hobbit - Váratlan utazás? Hát én falnak megyek magyar címektől, esküszöm. >_<


Egyébként, Bilbo, Gandalf, Elrond, Glóin, a sasok.

2012. szept. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
kérdezö komentjéhez: itt van én lefényképeztem: [link] az biztos hogy nem törp és nem a gandalf de egyáltálán nem biztos hogy az argorn az
2012. szept. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

[link]


nem lesz benne

2012. szept. 18. 20:33
 8/17 anonim ***** válasza:
most jut eszembe mert ugye már töbször is kiolvast gyu-t hogy aragorn amikor a hobbit játszodik még tizenéves kölyök (mert a gyu-be 60 éves volt és ugy bilbo ötvenével ezelött ment el) és egyébként aragorn völgyzugolyba nött fel. ahoobit könyv nem szol arol hogy bilbo találkozot volna argornal völgyzugolyban de aszongyák hogy a filmbe tolkien jegyzeteit is beteszik amit nem adtak ki könyvbe. azt lehet hogy argornt ugy rakják hogy még gyerek:) de szerintem nem valoszinü
2012. szept. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hű, Badzsiver, ezt inkább gondold át újra, mert én egy szót sem értek belőle! >_<
2012. szept. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
röviden aragorn amikor a hobbit játszodik (könyv szerint) még gyerek volt és gyu-azt irja hogy völgyzugojba nöt fel tehát lehet hogy gyereként fogják betenni mert a hobbit ba bilbo (aki a föszerplö leszbent) is jár völgyzogolyba
2012. szept. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!