Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki nézi a gyanú árnyéka c....

Aki nézi a gyanú árnyéka c. sorozatot az RTL-en és Budapesti, meg tudja nekem mondani hol játszódott a tegnapi (09.11 kedd) rész?

Figyelt kérdés
Ahol egy lányról szólt akit lecsuktak valami miatt, már nem tudom pontosan mi merre mert nem az elejétől néztem, de az anyukája a lánynak nyomozni kezdett és el ment oda ahol a lány lakott, nem tudtam levenni hogy az melyik része is lehet Bp-nek mert én Debreceni vagyok, de nagyon megtetszett.. azóta keresem a neten , de nem találok semmit... :( fotózás szempontjából érdekelne nagyon! Aki meg tudja mondani nekem annak ezer hálám!
2012. szept. 12. 01:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Gondolom így szűk 10 év után már nem aktuális, de azért válaszolok hátha:


[link]


5. kerület Szende Pál utca (legalábbis akkor ez volt a neve, úgy tűnik már átnevezték)


Mondjuk sok kamu volt, pl. bíróságnak használták a Terézvárosi önkormányzat épületét meg hasonlók.

De pl. a börtönök legalább hitelesek voltak: Maglódi úti volt sokszor meg a Nagy Ignác utcai. De kb. mindenhol is forgattak, pl. 17. kerületben is egy cukrászdánál. Vagy sokszor pl. Leövey Klára Gimnáziumnál, de pl. voltak jelenetek a Markó utcában is, érdekes módon még csak véletlenül sem bírósággal összefüggők. :D

Általában hiába takargatták a feliratokat, a környezetből mindig lehetett tudni, hogy hol forgatnak. Annyi, hogy ha elérhető, mindig a 2012-13-as állapotokat kell a Google maps-en nézni, mert azért e röpke 10 év alatt sokat változott a város.

2022. márc. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!