Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Prometheus legelején az a Föld?

A Prometheus legelején az a Föld?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra a jelentre gondolok, amikor a Space Jocky-t otthagyják, az öngyilkos lesz azzal a löttyel, majd belezuhan a tengerbe, és ezzel a génállománya is belekerül. Gondolom, ez az időszámításunk előtti ősidő, még jóval az ember felbukkanása előtt. Vagy nem?

2012. szept. 12. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanezt vettem ki a dologból már 4x megnéztem a filmet nekem tetszett.
2012. szept. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Én úgy értelmeztem, hogy ott teremtődik meg a földi élet.

Mert ugye ott a DNS-nek egy darabja "kiszakad" és abból indulnak el a vízi létformák és az evolúció.

2012. szept. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kösz, skacok, akkor jól értelmeztem.. :)
2012. szept. 12. 14:39
 4/8 atilis ***** válasza:
Szerintem nem ez volt a lényeg. Azt hogy a manusz, miért ölte meg magát, azt nem tudjuk meg. A film elején, amikor a tájakat mutatják, ott mintha már zöldeltek volna a növények, tehát élet már volt. A génállománya, pedig az ürgének teljesen károsodott, tönkre ment. Szerintem a cucc, amit megivott, az volt olyan halálos, hogy be akarták mutatni a hatását, gyakorlatilag mindent elpusztított, ezzel akarták szerintem sugallni, hogy pusztítani akarnak. Legalábbis szerintem.
2012. szept. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, az elején az a föld és a dns-ét juttatja be a vízbe azzal a fekete izével összekeverve mert ugye mutáció történt így lett az ember(ezért nem lett ugyanolyan mint ők) a film szerint.
2012. szept. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezen én is gondolkoztam, így már értem, köszi. :D
2012. okt. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Föld az. Bár lehet akármilyen más bolygó is, ki tudja (lehet a Predatorok bolygója, ők is eléggé hasonlítanak ránk XD).
2012. okt. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Olvasva a válaszokat, nekem is eszembe jutott valami.

Lehetséges, hogy az emberiség egy elfuserált fegyverkísérletnek az eredménye.

Mert a fekete lötty, amivel az elején megöli magát a lény, az ugyanaz mint amit később a hajókon szállítanak, legalábbis szerintem.

Plusz a film mottója valami olyasmi volt, hogy az emberiség kezdetét keresték,de majdnem a végét hozták el.

Ez egy sokszor újranézős film, kicsit nehezebb elfogadni mint anno a Nyolcadik Utast, de mindig van benne valami új.

2012. nov. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!