Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » BBC Sherlock kérdés (? )

BBC Sherlock kérdés (? )

Figyelt kérdés

A 2. évad utolsó részében, mi az a szó szerintetek amit John nem akar ki mondani?

Bocsi a hülye kérdésért, de kíváncsi vagyok, ki mit gondol.


2012. szept. 12. 21:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
hány percnél?
2012. szept. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mármint az amikor a pszchiológusnál van? Mert akkor azt hogy sherlock meghalt
2012. szept. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
Valószínűleg azt, amit elmondott Sherlock sírjánál később, hogy "I owe you so much", vagyis hogy mennyi sokkal tartozik Sherlocknak. Viszont sok fan szerint(én is jobban hajlok erre) szerelmes belé, és ezt nem akarja kimondani nyíltan.
2012. szept. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
a fanok csak bele látják ezeket a dolgokat a sorozatba (persze van benne pár olyan amit tényleg nem lehet nem félreérteni) és 99% az esélye annak, hogy az író nem fogja átvinni sherlock holmes történetét valami meleg témába :D persze én is shippelem őket, de úgyis tudom, hogy nem lesz belőle semmi, a fanok kivételével mindenki kiborulna szerintem :D
2012. szept. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Igen arra gondoltam.

Nekem igazából ötletem sem volt mit mondhatott volna..:D

De lehet igazad van és azt akarta, amit a sírnál aztán mondott.

Hááát, eléggé furcsa lenne, ha a következő évadban össze hozná a két szereplőt...

2012. szept. 17. 17:12
 6/19 anonim ***** válasza:
Harmadik hosszászóló vagyok, és szerintem sem hozzák össze őket. Nem is lehetne, nagy botrányt kavarna, abban biztos vagyok... viszont tényleg vannak benne olyan dolgok, amiket egyszerűen nem lehet félreérteni, pl. pont ezt a jelenetet én se értettem először, és barátnőmmel pont beszéltük, hogy ő is arra asszociált először, hogy John szerelmes Sherlockba. Az embernek akaratlanul is ez jut eszmébe, na. Tudjuk jól, milyen mély kapcsolaton alapul a Holmes-Watson barátság, és szerintem korszerű adaptáció lenne, ha melegek lennének. A régi verzióban sem álltak túl messze tőle.
2012. szept. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A belelátásról meg még annyit, hogy elég ha elolvasod az eredeti Conan Doyle sztorikat angolul, sok minden kiböki a szemed olvasás közben xD
2012. szept. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Angolul még egyet se olvastam, de akkor nem sokára el is kezdem az egyiket. Kíváncsi vagyok rá, mivel a magyarban nem igazán vettem észre ilyen dolgokat.

:))

2012. szept. 18. 14:29
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ó, csodálatos egy dolog XD A "darling"-on keresztül az "intimate friend"-ig van ott minden xD
2012. szept. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Amúgy ezek melyik könyvben vannak? Címe?

Mert ezzel kezdeném, kíváncsi vagyok hogy miért mondják ezeket.:D

2012. szept. 18. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!