Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok ezekhez hasonló animéke...

Tudtok ezekhez hasonló animéket? Vagy már mindet felsoroltam?

Figyelt kérdés

Lovely Complex

Kimi ni Todoke 1-2

Clannad

Peach girl

Special A

Toradora

Ookami-san to Shichinin no Nakama-tachi

Hakuouki

Bokura ga ita

Green Green

Kaichou wa Maid-sama

Itazura na kiss

Gakuen Alice

Kyou, Koi wo Hajimemasu

Aishiteruze Baby


2012. szept. 13. 01:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Ayashi No Ceres(regebbi de jó)

Fruits Basket

Nana

Paradise kiss

Hakushaku to Yousei

Hana Yori Dango(régebbi de nagyon jó :))

Inu x Boku SS

Kimi ga Nozomu Eien

Otome Youkai Zakuro

Suzuka

Vampire Knight

2012. szept. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszii :D
2012. szept. 13. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Imádom a Kimi ni todoke-t, kedvencem! :D ♡


Leírom azokat, amik az eszembe jutnak, nekem tetszettek, te is adhatsz esélyt nekik. :) Ja, és amúgy írok róluk véleményt, ha nem baj!


*Acchi Kocchi*

Picit gyerekesnek tűnhet, de nagyon aranyos. :)

[link]


*Hyouka*

Ez nem csak romantikus, de nagyon jó! Szerintem tetszene! :) Egyébként 2 fiúról és 2 lányról szól, kb. 15 évesek. Róluk szól, és az ő klubjukról. :) A szerelmi szálakat is imádom benne, alig várom a vasárnap/hétfőn érkező utolsó részt! + Majd lesz egy OVA is.

[link]


*Yamato Nadeshiko Shichi Henge*

Alap shoujo mű. Kicsit fura, nem valami átlagos anime... De vicces, és azért szerethető. :D Én szeretem az animét is, és a mangát is, csak nem valami szépek...

[link]


*Inu x Boku SS*

Ez is tetszhet neked, mert nem csak reális shoujokat írtál... Szóval ez kicsit fantasy, de romantikus is, és szerettem. :D

[link]


*Ouran High School Host Club*

Meglepődtem, hogy nem írtad. :) Ez tényleg nagyon alap ilyen kategóriában. Nekem nem a legnagyobb kedvencem, de egész jó. A befejezés nem a legjobb, de a mangában folytatódik a történet. :)

[link]


*Nagareboshi Lens* OVA

Ez csak egy húszperces szösszenet, de mivel megemlítetted a 'Kyou, Koi wo Hajimemasu' animét, ezért gondoltam ez is tetszene. :)

[link]


*Hiyokoi* OVA

Nagyon rövid, se eleje, se vége, de azért aranyos, és ha érdekel a folytatás, akkor ott van a manga. Én is olvasom, és már rengeteg dolog történt benne. :)

[link]


És ennyi van eddig. DE! Nem szabad megfeledkezni arról, hogy animék voltak, vannak és lesznek is! Éppen ezért most hozok pár olyat, ami hamarosan fog indulni! :)


*Tonari no Kaibutsu-kun*

Hát én ezért odavagyok, már alig várom! :D Októberben fog jönni, és biztosan nézni fogom. Egy sima iskolás shoujoról van egyébként szó, a Kimi ni todoke rendezőjétől! Annyira izgatott vagyok! :') Az előzetes pedig ne csapjon be, nem egy fantasyról beszélünk. :D

http://www.youtube.com/watch?v=c54vbtaPrnY


*Kamisama Hajimemashita*

Ennek nem ismerem a mangáját, és Fantasy is. Nem tetszik annyira, de azért belekezdek, hátha... :) Október elsején kerül bemutatásra Japánban.

http://www.youtube.com/watch?v=34Q058zzmq0&feature=related


*Suki-tte Ii na yo*

Wow, ez is jó lesz! Nem szeretem annyira mivel (SPOILER! A srácnak volt egy kis kufircolása egy másik lánnyal, és amúgy sem valami ártatlan sztori). Ha ez nem zavar, akkor odaleszel érte szerintem. :D Szintén októberben jön.

Ebből csak egy ilyen elég sokatmondó manga videót tudok hozni, mivel még nincs videó az animéjéről. :)

http://www.youtube.com/watch?v=Otf_2PminvA


Ha érdekel manga is, akkor olvasd a jelenleg is futó 'Ao Haru Ride', 'Last Game' mangákat, illetve a már befejezett 'Stobe Edge' nevűt. De a fentiek között, és az általad említettek között is vannak, amelyek folytatódnak mangában. A Kimi ni todoke-ben történt a legtöbb dolog, az anime után, kötelező olvasni! :D


És kb. ennyi, remélem azért tudtam segíteni! :)

2012. szept. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hűűűhaa:d köszönöm szépen a leírásokat *---* megy a zöld gomb ^^. Én akkor végignézem őket :D. Köszi még 1x *--*. Amúgy nekem is nagy kedvencem a Kimi ni Todoke <333333333
2012. szept. 17. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!