Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Betty a csúnya lány véén...

Betty a csúnya lány véén Betty szép lesz?

Figyelt kérdés
Miről szól pontosan a sorozat? Olyan lányról akit lenéznek és egyszersak feltör vagy mi?
2012. szept. 15. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom. Én csak az Édes dundi Valentínára emlékszem, amikor egy ilyen 200 kilós lánykából 20 kilós anarexiás ribi lesz fél év alatt. Na az nagyon durva. Kilátszottak a bordái is és én majdnem sírva fakadtam, mert azt hittem szétrepeszti a bőrét. :/


De van a Címlapsztori, az talán amcsi Betty feldolgozás, ott nem változik meg, de mondjuk mindenki csúnyának mondja, szerintem egyáltalán nem az. Most a világ gondolkodása torzult el vagy én vagyok hülye?


Meg ott a Lisa csak egy van. Mondjuk ott sem értem miről beszélnek, mert Lisa szerintem nem csúnya, mondjuk néha fésülködhetne, de szerintem az nem szépséghiba, hogy valakit nem tud elfújni a tavaszi szellő. xD

2012. szept. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Hidd el, nem ez a megoldás.
2012. szept. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%

Betty egy nagyon okos, de csúnya csaj, jobban mondva nagyon igénytelen.

Bekerül egy céghez, az Ecomodához, a vezető asszisztenseként (először szép nőt vesznek fel, de a főnök menyasszonya mindig féltékeny (na vajon miért?), ezért veszik fel őt végül.)

Semmibe nem nézik persze, de ő első perctől szerelmes Armandoba, a főnökébe. Sokszor kihúzza őket a bajból.

Jó barátságba kerül a Csúfak klubjával.

Aztán megcsinálják a Terramodát, ami az Ecomoda tulaja lesz, mert elszegényedik. Ez Armando tőkéjéből, Betty vezetése alatt működik. Nicolas (Betty gyerekkori, és egyetlen barátja) és Betty sikerre viszik, rengeteg pénz lesz belőle.

Az Ecomoda vezetősége (Armando és Calderon) félnek, hogy elveszik az Ecomodát (az ő nevére került), ezért kitervelik, hogy elcsábítja Armando Bettyt.

Ez nyilván hamar sikerül is, és Armando is beleszeret közben Bettybe. De talál egy levelet Calderontól, amit Armandonak írt és nagyon megharagszik, sokáig kínozza, nem törődik vele többé, a cég többi vezetőjének is elmondja az igazságot, a valós mérleget is megmutatja (addig szépítették).

Betty elmegy, Armandot kirúgják és lenézik. De nem érdekli. Bettyt keresi, aki elment Caracasba dolgozni.

A pasi ebbe beleőrül és alkesz lesz. Szakít a menyasszonyával.

Aztán a munka végeztével Betty hazajön, megszépülve, senki nem ismeri meg (Katarina, az ottani főnöke szépíti meg). Közben ott beleszeret egy francia pasi, Michel a csajba, de ő Armandot szereti. Armando nagyon féltékeny lesz, amikor megtudja. (Még a "randijukat" is megzavarja.)

Betty lesz az Ecomoda új vezetője.

Végül Armando is és Betty is fel akar mondani a cégnél.

A dolgozóknak hála sikerül őket kibékíteni, eljegyzés, házasság, majd születik egy kislányuk, Camila.


Röviden ennyi :)

2012. szept. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!