Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van valakinek valami jó...

Öhhhhhhhh kérdése:

Van valakinek valami jó Sherlock/The Reichenbach Fall teóriája? (2. évad 3. rész SPOILER! )

Figyelt kérdés
kíváncsi lennék, hogy szerintetek mi történt, hogy lehet még életben, stb.

2012. szept. 15. 16:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én rengeteget olvastam és hallottam már. Keress utána neten! :)

Ami nekem nagyon tetszett, az az volt, hogy amikor Sherlock leugrott, egy szemeteskocsiba érkezett - ugyanis látni, ahogy a zuhanás után (ha jól emlékszem) azonnal elindul a teherautó, ami egy fehér négyzettel jelölt helyen állt. John nem láthatta konkrétan azt, amikor Sherlock földet ér, ugyanis egy apró háztömbszerűség volt kettejük között. Ezért is hangsúlyozhatta Sherlock, hogy ne jöjjön közelebb, maradjon PONTOSAN ott, ahol van. Tehát eddig ez a két jel - kamion és a fehér négyzet/Sherlock kérése hogy pontosan ott maradjon - már így is elég szép. :) Aztán ott a biciklis. Sokak szerint a biciklis is része volt a tervnek, aki elütötte Johnt. Elvileg a Baskerville-i "tudatmódosítót" vitte a bicajos. John beszívta, ezért látta úgy, hogy Sherlock az, aki a földön van, és meghalt - ugyebár aki azt beszívta, a legnagyobb félelmeiket teremtette a szemük elé. John éppen eléggé félt az elvesztésétől, ahhoz, hogy ezt lássa...(És ezt a kameranézet is elég jól visszaadta - ködös, lassú, kicsit "szédülős" érzés.)

Akkor ott van Molly Hooper - Sherlock a kórház tetejéről ugrott, Molly annak hullaházban dolgozott. Sherlocknak nem lehetett más kérése, mint egy hulla, aki újra meghal helyette... :) Ezt látta John Sherlocknak.

A képbe az is beillik, hogy a bámészkodók, és azok, akik odafutottak "Sherlock" köré miután lezuhant, szintén be voltak avatva a nagyszabású tervbe; ne engedjék oda Johnt, azonnal vigyék, stb.


Hát kb. ennyi az, amit én is hiszek és gondolok, ez tűnik a legvalószínűbbnek. :) De rengeteg teória akad még a neten. Valaki szerint Mycroft is benne volt...

2012. szept. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
azta, ez tetszik!!:D nekem csak a tudatmódosító szerig jutott el az agyam..
2012. szept. 24. 16:37
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Örülök, hogy tetszett! :D Szintén fan?
2012. szept. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
óóigen, elég határozottan:)
2012. szept. 25. 23:04
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
De örülök... :D
2012. szept. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Doki elkapta a TARDIS-al és bele esett az úszómedencébe xD
2012. okt. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Tudom, nem kapcsolódik-de ha már fanok vagyunk, nem alapítjuk meg a BBC Sherlock Magyar Fanatikus Clubot?

(Mert én is fanatikus fagyok! :))

2012. nov. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
facen van ilyen bár gyatra xD
2012. nov. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem van egy kérdésem a 2 évad 2 epizódjában. Mikor Sherlock Dr. Watson és az a srác akinek az apját megölték, az erdőbe mennek. Watson otthagyja a többieket és észrevett gy lámpavillogást, amolyan üzenetet a kapott ezt kapta: U M Q R A. pár jelenettel később odament a villogó lámpához és pár kocsi benne ülő ember és középül jobbra-balra mozgó piros kocsi és Watson kínos arckifejezéssel elment... mit jelent ez?! (bár én rosszra gondoltam de mégsem értem) 2 napja ez a kérdés bosszant!
2012. dec. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

az egyik pasas fingott xd én is ezen agyaltam de aztán mikor harmadjára megnéztem észrevettem :D az abban nyilvánult meg h. a nő a kocsiban ezt mondja:

-Ó Mr.......már megint

Mire a férfi:

-Nem tehetek róla, nem tudom visszatartani :D

2013. jan. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!