Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok jó horrorfilmeket...

Ajánlanátok jó horrorfilmeket amiktől tényleg be lehet fosni?

Figyelt kérdés

2012. szept. 15. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én, ha meglátom a Jóban rosszban-t, feláll a szőr a hátamon!
2012. szept. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
bmeg XD
2012. szept. 15. 16:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Manapság már nehéz olyan filmet mutatni illetve csinálni,amin igazán meglehet ijedni.nap mint nap találkozunk a szörnyűségekkel tv-ben,újságban,vagy a való életben,a filmipar ontja magából a horrorkat,szóval annyira el van már csépelve,hogy nem igazán vannak már filmektől be"fosó" emberek.

Ha félni akarsz,nem biztosan tudok segíteni,de ajánlom a régebbi horrorokat,2000 előtti filmekre gondolok,tudnak meglepetést okozni,valahogy ott még nem csak kizárlóag a látvány volt a lényeg ha nem inkább a hanghatások vitték a prímet.

Ha viszont más kategória is érdekel mondjuk hardcore kategóriában,akkor ess neki A kés filozófiájának(Philosophy Of A Knife),vagy a Halál 1000 arca sorozatnak.Ezek garantáltan megnyomatják az edrenalin szintedet,esetleg túlzottan is,főleg a a kés filozófiája,én egy ízben végig sem tudtam nézni.

2012. szept. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!