Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki ismeri ezt a filmet?...

Valaki ismeri ezt a filmet? Mi lehet a címe?

Figyelt kérdés

Arról szól, hogy meggyilkolnak egy nőt. Két barátja (egy nő és agy férfi) nyomozni kezdenek a gyilkosság után. Végül a meggyilkolt nő főnökét tartóztatják le. De itt még nem ér véget a film, hanem kiderül, hogy a pasinak aki a nővel együtt nyomozott viszonya volt a meggyilkolt nővel. Majd csak a legvégén derül ki, hogy a nő ölte meg a barátnőjét és egész végig nem bizonyítékokat keresett, hanem azon mesterkedett, hogy a főnökre tudja kenni a dolgot. Azért ölte meg a "barátnőjét", mert az nő anyja egy balesetben végződő veszekedésben megölte a férjét és a barátnője látta, amikor a kertben eltemették. A férfi a végén erre rájön és ki akarja használni a csajt, de ő hirtelen fog egy kést és megöli a pasit. Tudom, elég durva, de elgondolkodtató egy film. Remélem valakinek beugrik.

Am vagy egy éve láthattam asszem a tv2-n valamikor augusztusban vagy szeptemberben egy este.



2012. szept. 15. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Azt hiszem a Vadidegen című filmre gondolsz

2012. szept. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ez volt az! Nagyon köszönöm. Már vagy egy éve ezen gondolkodom... Nagyon nagyon köszi!
2012. szept. 16. 17:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen,örülök hogy tudtam segíteni.
2012. szept. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!