Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez a kép igaz, vagy csak...

Ez a kép igaz, vagy csak fake? (Fairy Tail movie)

Figyelt kérdés

Vigyázat, lehet, hogy spoiler.

[link]


És ez is bizonyítja:

[link]


Nem karom hogy igaz legyen :(


2012. szept. 16. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Movie volt igen , de mivel várni kell a DvD megjelenésre , ezt mi később tudjuk meg ..

2012. szept. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
lehet hogy nekem van nehéz felfogásom, de nem értem a válaszod. Tudom, hogy van movie és hogy mi később láthatjuk, de ez a képsor amit linkeltem igaz? Bocsi ha félreértettem...
2012. szept. 16. 15:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát nagy valszeg ez a kép a movieból van , erre mondtam hogy majd dvd megjelenés után , ha fentlessz torrenten és lefordítják , meglátjuk hogy igaz-e.

De lévén shounen fight anime kevés esélyt adnék rá.

2012. szept. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, köszi. De Jellal x Erza jelenete után már ez is lehetséges.
2012. szept. 16. 15:22
 5/7 anonim ***** válasza:
hát nem igaz mert nem fognak csókolozni .... sajnos .... csak megfogják ölelni egymást ennyi ez lesz a movie vége de még én sem láttam csak bejegyzéseket http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=onm.. láttam....
2012. dec. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sajnos csak olelés lesz :( de az is olyan "romantikus" XD kedves kérdezo te nali fan vagy?
2013. okt. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Fiú-lány párosok közül igen, a nali-t szeretem:D De én inkább yaoista vagyok x)
2013. okt. 4. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!