Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért szűntek meg a régi...

Miért szűntek meg a régi mesék? Részletek lent!

Figyelt kérdés

ALFRÉD A KACSA , BALU KAPITÁNY , BICSI BOCS , CÁPALI ÉS CÁPETI , CSIP CSUP CSODÁK , PÖTTÖM GEORGE

80 NAP ALATT A FÖLD KÖRÜL BILLY FOGGAL,SHARON NAPLÓJA

MACKÓ-SHOW A KÉK HÁZBAN,SKIPPER ÉS SKEETO

EGYSZER VOLT...AZ ÉLET,FRANKLIN,SIMSALA GRIMM,

MACKÓHÁZI MESÉK,BABAR,DR.BUBÓ - KÉREM A KÖVETKEZŐT!

A NAGY HO-HO-HO-HORGÁSZ,MÉZGA CSALÁD,TEKNŐS-SZIGET

KUKORI ÉS KOTKODA,POM-POM,MERLIN, A CSODAKUTYA

VIZIPÓK,CSODAPÓK , VUK , ELVESZETT VILÁGOK , PUMUKLI ,

RUMCÁJSZ , ROLIE POLIE OLIE , VILI A VERÉB . Ezeket a meséket miért szüntették meg ? 14 éves létemre büszke vagyok hogy emlékszek ezekre a mesékre , de nagyon szeretném őket megnézni is . Valaki tud olyan oldalakat,ahol megtudnám nézni őket ? Főleg a régebbieket !



#sorozat #film #rajzfilm #magyar #mese #sláger #régi #szüntették #rajzfilmslágerek #skipper és sketoo
2012. szept. 17. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
A régi magyar meséket a Duna TV-n meg az MTV 1-2-n elméletileg adják valamikor. De ami egyebek vannak azok totál megszűntek létezni. Pedig amikor én voltam 14 éves még javában mentek ezek. Bár nemtudom hogy mennyire rémlik neked a Nickelodeon csatorna, ott is voltak jó mesék, egyedül a spongebob maradt a Jimmy neutron meg a Macseb és kb ennyi is volt. Ami nekem ezek közül még hiányzik a Hej Arnold, Kenan and Kel, Unokatestvérem Skeeter, Amanda show, bár azt annyira nem hiányolom. Ezeket még most 21 évesen is simán megnézném akár felnőtt vagyok akár nem. Nem tudom miért kellett beszüntetni ezeket pedig jók és értelmesek voltak. Nyilván azért mert már ősrégi leletek és minek adjanak olyat amikor vannak újabbak, amik már olyanra nevelik a mai gyerekeket hogy brutális dolgokat tesznek sajnos.
2012. szept. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Youtube oldalon rengeteg van fent az én gyermekem is ott nézi meg a régi rajzfilmeket
2012. szept. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon igazatok van ! :(
2012. szept. 19. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!