Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A pillangóhatas többi része...

A pillangóhatas többi része is jó?

Figyelt kérdés
az elso rész szerintem nagyon jó. a 2. es a 3. része mennyire jó? kapcsolódik az első részhez? köszi.

2012. szept. 20. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. szept. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első tényleg jó, de a többi elég pocsék
2012. szept. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem kapcsolódnak az elsőhöz. A második részt láttam végig, nekem az is tetszett, a harmadikba csak bele-bele néztem, de nem bírtam valamiért végignézni, az nem igazán tetszett. Valahogy nem volt olyan "pillangóhatásos" számomra a hangulata. De hát ízlések és pofonok. Minden estre ha úgy döntesz, hogy megnézed őket, jó filmnézést kívánok :)
2012. szept. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

> a 2. es a 3. része mennyire jó?

Hát nem dícsérik őket túl:

[link]

[link]

Tanács: mielőtt letöltesz egy filmet, mindig nézz utána, hogy mik róla a vélemények. Nézd meg hány pontot adtak rá a port-on/imdb-n, olvasd el a kommenteket, stb.

2012. szept. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vannak helyzetek amikor nem érdemes utána olvasni mások véleményének, mert sokszor van úgy hogy istenítenek egy filmet , megnézi az ember és csodálkozik hogy ettől a pocsék filmtől miért vannak elájulva az emberek. Vagy leírnak egy filmet, megnézed, és kimondottan tetszik neked.. Az ízlésünk nem egyforma. Így ha meg is tudod kinek milyen film nem jött be, ha érdekel azért érdemes megnézni a filmet, hogy saját véleményed is legyen.
2012. szept. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igaza van a 10:57-es válaszolónak, az emberek ízlése nem egyforma. Én is láttam már olyan filmet, amit nagyon szidtak, de nekem tetszett. Viszont az eddigi tapasztalataim alapján amikor egy filmet több százan szidnak és pontoznak le, az tényleg sz*r.
2012. szept. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem mind a 3 rész tetszett. De az első a legjobb.
2012. szept. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem, hogy minél többen dicsérnek vagy szidnak filmet az olyan is. Sok filmnél nálam ellenkező véleményt adott.

PL:

Sokan odavannak a Avatar és a twilight filmekért. Mindehol ezer dicséret. Megnéztem őket. Ritka az amikor szidom magam, hogy ilyenre fecséreltem az időmet. Egyszerűen már bánom hogy megnéztem őket, annyira pocséknak tartom a filmeket.

Vagy ott van Ál/Arc film. Sokan szar filmnek tartják, nekem nagyon bejött. Sokan leírták az "Állj vagy lő a mamám" vagy az "Oscar" Stallone filmeket. Még a kritikusok is leírták. Nekem mindkettő nagyon tetszett.

Én azóta ha egy film érdekel akkor függetlenül attól hogy hány szidják vagy dicsérik, megnézem.

A pillangó hatás mind három részét láttam. Az első nagyon bejött. A második elment még, de a harmadik már nem kellett volna.

Ugyanezt éreztem a Végső állomás filmekkel. Az első nagyon bejött. A második elment de már a többi egyre rosszabb lett. Az ötödiket már nem szabadott volna megcsinálni, az már erőlködés volt..

2012. szept. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!