Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a mesefilmnek?...

Mi a címe ennek a mesefilmnek? (lent)

Figyelt kérdés
1992-94 környékén adhatták, vagy az m1en vagy az m2. Gyerekeknek szólt, de már idősebbeknek, rajzfilmek után ment délelőtt (hétvégén), de az is lehet h egy film volt. Gyerekek voltak a főszereplői, akik természetesen a gonosz ellen harcoltak, és volt egy felnőtt - tudós talán?, segítőjük, aki hitt nekik. A föld alatt különböző járatokban, mintha kötéllel körbetekert, kéz és láb nélküli, hernyószerű lények mozogtak és egyre közelebb értek a városhoz. A végén (vagy legutolsó részben) a gyerkek természetesen legyőzték őket és akkor már a felnőttek is hittek nekik, ez nagyon jellegzetes volt, egy tó vagy rét két partján állta a két tábor és az egyik oldalról kék a másikról piros sugár ért össze, amik megküzdöttek egymással. Sajnos többre nem emlékszem.... de már nagyon régóta nagyon foglalkoztat, de a velem egyidősek közül senki sem emlékszik...
2009. aug. 1. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet , hogy nem erre gondolsz , de nekem még olyan jutott eszembe , hogy emberré is tudtak változni aztán elkezdtek nyálkásodni és akkor átváltoztak ilyen dagadt nyálkás kukacszerü valamivé . Talán egy lány meg egy fiú volt a főszereplő , testvérek (?) és kaptak egy-egy követ amnit a markukba kellett szorongatni . Azt hiszem az volt a címe , hogy labirintus . Nem is tudom , hogy adhatták olyankor és miért is néztük pedig tele volt a gatyánk tőle . Ha erre gondolsz te is akkor szerintem nem 92 körül volt hanem régebben , 80-as évek vége felé .
2009. aug. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, igen!!!!Ez az, de jó h emlékszik még valaki!Köszi a választ!Most próbálom keresni, h Labirintus volt-e a címe, de erre csak a David Bowie-s Labyrinth-et találtam....Lehet h A labirintus bejárata volt a címe?Vagy az megint más?
2009. aug. 2. 12:17
 3/4 anonim ***** válasza:

A címe 'Időlabirintus' volt (eredeti: Into the labirynth)

De én nem emlékszem nyálkás lényekre. Minden rész különböző történelmi korban játszódik. Rothgo megkéri a három főszereplő gyereket, hogy szerezzék meg neki a Nídust, ami csak tükröződésben látszódik. Főgonosz: Belor

Tömören ennyi.

2009. aug. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a választ,de nem az volt, viszont a segítségeddel sikerült ráakadnom youtubeon!:)

A címe: A hegy gyomrában

2009. aug. 17. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!