Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Loving Annabelle-hez hasonló...

Loving Annabelle-hez hasonló filmeket tudnátok mondani? (többi lent)

Figyelt kérdés
szóval: ami leszbikus témájú, (kicsit) szomorú, megható és jók a szereplők (nem túl öregek xdd)(: csak ezeket ne: i cant think straight, imagine me and you, bloomington, fucking amal.. sok filmet néztem már pl a pinkvanilla oldalán azok közül nem sok jött be csak ez szóval ha tudtok bármilyen nyelvű filmet csak ilyesmi legyen légyszi írjatok annyira tetszett ez a film!!<3

2012. szept. 22. 14:47
 1/8 anonim válasza:

LOST AND DELIRIOUS! Làttad màr? Piper Piablo van benne, szerintem csak egyszer megnézős, de kötelező.

A guest house meg most jött ki, nem szomorú és elcseszték kicsit a végét szerintem, de megnézhető...

2012. szept. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 infinitytoforever válasza:

Pár hete néztem egy filmet, nagyon tetszett, mondjuk a szereplők 30 körüliek már, de ez ne tántorítson vissza :D

Svéd film, angol felirattal néztem, a címe pedig Kyss mig (Kiss me)

2012. szept. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A másik anya
2012. szept. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy szoknya, egy szoknya


Nekem ez volt az első L témájú filmem, amit megnéztem.

2012. szept. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Piper *Perabo... bocsi ez muszáj volt, mert imádom... :3 <3 Aimée & Jaguar.... :D

huhh a loving annabelle nekem is tökre tetszett, csak én még vártam vlna egy jobb befejezést... :D

2012. nov. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Snurik Bence válasza:
Démonok között
2016. febr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most pár napja ment a mozikban egy új leszbikus film, a Carol :D
2016. febr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem a Kill for me és a You and I jutott eszembe így hirtelen.
2016. febr. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!