Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lehet tudni, hogy a New...

Lehet tudni, hogy a New Moon-t a magyar mozikba szinkronosan vagy feliratosan fogják e adni? Aki tud valamit, annak köszönöm a segítségét!

Figyelt kérdés
Személy szerint rosszul voltam a magyar szinkrontól....az angol milliószor jobb volt...Örülnék ha feliratos lenne ez :D
2009. aug. 1. 22:14
 1/4 anonim válasza:
71%
szerintem az lenne a logikus ha mindet szinkronizálnák hiszen az alkonyatnak is magyar szinkronja, viszont nem rajongtam érte, angol jobb, és ha kedvem támad nézni akkor csakis angolul:D
2009. aug. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ma már minden filmet megnézhetsz feliratos változatban is. Nem minden moziban, de az utóbbi években nem volt olyan film, amit ne tudtam volna feliratosan megnézni.
2009. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az Alkonyat 2 - az új hold, csak feliratosan kerül a magyar mozikba! Szinkronizálva majd csak DVD-n lesz.
2009. szept. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bisztos lesz szinkronizálva,de egyenlőre szerintem csak felirattal fogják adni,ami olcsobb is lesz!
2009. dec. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!