Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta az Időszámításunk...

Aki látta az Időszámításunk előtt 10. 000 c. filmet (tegnap volt az rtlen) mit szólt hozzá? Nekem nagyon tetszett, csak volt egy két furcsaság benne.

Figyelt kérdés
mamutok egyiptomban? mert ugye ott voltak a nílus mentén? meg a piramisokat nem id.szám. előtt 2500 körül építgették? de lehet nem értek hozzá ezért kérdem. egyébként nagyon tetszett a film. ja és hogy van bc(before christ) de hogy van angolul kr.után?
2012. szept. 23. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Én láttam és ezek nekem is furcsák voltak, de alapvetőleg nem volt rossz. Sztem az A.C nem? Mint after...
2012. szept. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
AD -> Anno Domini
2012. szept. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. szept. 23. 19:33
 4/6 A kérdező kommentje:
anno domini a nyerő bár én is az after c.re tippeltem, de mit jelent az anno domini magyarol? mert hogy a before christ az ok!
2012. szept. 23. 19:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs a rossz válaszért XD (első voltam)
2012. szept. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én is arra gondoltam nyugi:) de azt legalább tom h másnak is tetszett a fikm és fura a mamut-piramis páros:D
2012. szept. 23. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!