Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Family guy rajongók! Melyik a...

Family guy rajongók! Melyik a legeslegjobb FG rész?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bennem a leginkább a multiverzumos maradt meg. Csak kár, hogy nem volt hosszabb :D
2012. szept. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi :) csak azért mert szeretném megszeretni a FG-t és lehetőleg a legjobb résszel szeretném elkezdeni :)
2012. szept. 23. 22:27
 3/5 anonim válasza:
uh szerintem nagyon sok jó része van én például marha jónak tarom mikor Peternek elkell menni urológushoz és bepereli mert hogy molesztálta pedig csak megvizsgálta xDDD hát az teljesen kész xD akkor a madár az ászos rész is jó szerintem :D meg mikor Stewie elmegy egy forgatásra és rájönnek hogy a nő egy robot átprogramozzák és véletlenül rosszul és egy idegbeteg lesz a robot xD de mikor utaznak a világok között az is jó vagy amikor Petereket mutatja három kis történetbe mikor kicsik voltak az az első meg még kettő viccesebb xD
2012. szept. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ha kell privátba linkelek be online részeket amik jók eresek nekedd :D de ha szereted akkor ajánlom a simpson családot :D
2012. szept. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ok, privátban küldhetsz jó FG és Simpsons részeket is. :) még végén átpártolok a south parkról :)
2012. szept. 24. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!