Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mark wahlberg vagy steve...

Mark wahlberg vagy steve mcqueen hogyan lehettek ennyire sikeres sztárok, ilyen zűrös előélettel, és felsőoktatás hiányában?

Figyelt kérdés
félreértés ne essék én szeretem őket, de ha olyan nehéz színésznek lenni akkor ők hogyan lettek színészóriások?

2012. szept. 24. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Wahlberget én sem értem, mert szerintem nem valami jó színész.
2012. szept. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgy lettek, hogy bármilyen végzettséggel kitörölheti az ember a seggét.

Főleg amerikában, ott úgy mennek a dolgok, (akkor is ha egy átlag melóra jelentkezel) hogy kipróbálnak, hogy megy, el tudod e végezni a feladatot, satöbbi.

Nem egy papír a belépő, hanem bizonyítanod kell.

2012. szept. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán vannak olyan tehetségesek, hogy nem kellett megtanulniuk iskolában a "szakmát". A zűrös előélet pedig a legtöbb esetben előnyt jelent, mivel sokkal több élettapasztalattal rendelkeznek, sokkal több karakterrel, élethelyzettel találkoztak már, mint az aki egy védett családi környezetben nő fel és ez rendkívül hasznos a színészi alakításnál.
2012. szept. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!