Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Léci tudnátok ojan animéket...

Sasuke5 kérdése:

Léci tudnátok ojan animéket mondani ami magyarszikronal van de nem csak a fele hanem a egész kösz?

Figyelt kérdés

2012. szept. 24. 20:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Trinity Blood,

Vampire Knight,(2.évadig)

Inuyasha,

D.gray-man (2.évadig/eddig annyi van.)

Death Note

Detective Conan

Chruno Crusade

Bleach

Blood+

Ezüst nyíl

Dragon Ball

Digimon

Pokemon

FMA

FMP

kaleido Star

Lovely Complex

Kilari

Méz és Lóhere

Avatar( Nem "hivatalos" anime.)

Rozsomák

Sailor Moon

Shaman King

Soul Eater

Vadmacska kommandó

Yugioh!

Nana



Ezek ugrottak be.xD De amúgy keress rá guglin, az összeset kihozza...

2012. szept. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Áh micsoda hülyeségeket írok. A D.gray-man csak 1.évadig van!xD De kihagytam a Narutot, meg a Ghost in the Shell: Stand Alone Complex-et de gondolom nagyját már ismered, a felsoroltaknak.:D
2012. szept. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Először járj nyelvtan órára.
2012. szept. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Majd ha megfelelően kéred.
2012. szept. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mekkora trollok vannak itt. Most komolyan, nem tudtok eltekinteni a hibáitól, és segíteni a gyereknek egy kicsit?:D Így is lehetett érteni amit akar.
2012. szept. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem trollok vagyunk, csak egyeseket idegesít, hogy a mai fiatalok egyáltalán nem tudnak helyesen írni, helyesen fogalmazni és a mondat szerkesztéssel is problémák vannak. Nem várom el egy 10 évestől, hogy kitűnő helyesírása legyen, de azért van az oldal azon funkciója, ami aláhúzza a hibákat, hogy elkerüljük ezt. A léciről meg ne is beszéljünk...
2012. szept. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem mondom, tény, hogy idegesítő, de nem kell meglátni és kész.:D /De az aláhúzóssal totálisan egyet értek. Engem is a GYIK hibajavító rendszer tanított meg a helyes írásra./
2012. szept. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 halibel ***** válasza:

Azért valljuk be, az is elszomorító, hogy valakit a gyakori kérdések szóaláhúzó rendszere tanítson meg helyesen írni... És nem azért, hogy perszifláljalak...


Én is szívesen válaszoltam volna, ha megfelelő módon, helyesen írod le a kérdésedet.

2012. szept. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem szomorú rám nézve, hanem inkább a tanárokra.:) Szerintem nagyon jó dolog, hogy jól éreztem magam, és közben tanultam is. (De nyilván, én sosem voltam ilyen rossz nyelvtanból, meg rengeteget olvasok.)
2012. szept. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Annak akit zavar a helyesírásom

Te buta állat arra még nem gondoltál, hogy esetleg nem magyar vagyok?Mivel hogy Szlovákiában élek és szlovák iskolába járok!az már csak + hogy magyarul is beszélek, de tudod mit mutasd meg te is hogy mit tudsz szlovákul aztán majd én nevetek rajtad!10 éves vagyok és már majdnem hogy anyanyelvi szinten beszélem a nyelved.de most ahogy láthatod a kedvedért több hangsúlyt fektetek a helyesírásra mind a beszédre! Ahhoz hogy észhez térj ajánlok néhány IQ tesztet lehet hogy megérteti veled mennyire buta vagy!


Annak aki küldött Animációkat: Nagyon szépen köszönöm!!!

2012. szept. 25. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!