Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Titanic...

Mi a véleményetek a Titanic c. filmről?

Figyelt kérdés

2012. szept. 27. 20:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Most vettem meg 3D-ben és Cameron mondja az extrákban hogy a mai napig mennyien támadják a filmet hogy ilyen nyálas meg olyan giccses közben meg akkor 15 éve rengeteg embert érintett meg és a mai napig is érint meg a film csak bizonyos emberek túl büszkék beismerni az érzelmeiket hogy bizony ők is megkönnyezték a filmet. Ilyen embert én is ismerek és szerintem helytálló is ez a gondolat.


Valóban: a Titanic a filmtörténelem alapműve lesz míg világ a világ, egy olyan sikersztori ami valóban nem mindennap ismétlődik meg a filmvilágban.


Hát nem tudom egyszerűen nem tudom én sem megunni a filmet és 3D-ben meg aztán valóban új életre kelt a Titanic!


Hová kell írni Kate-nek autogramért? Nekem is kell, imádom azt a nőt. :)

2012. okt. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Én még a nyáron írtam neki és múlt héten jött meg a levelem Londonból.
2012. okt. 7. 16:00
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Énvagyok a 7-es válaszoló. Megunhatatlan film. Mindig olyan mintha valami újjat látnál, mert mindig átéljük, akárhányszor megnézzük. És kösz hogy egyet értesz velem.
2012. okt. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Én önmagammal is egyetértek:) szerintem MEGUNHATATLAN!!! mindig amikor nézem, akkor tudom, hogy néhány könnycsepp el fogja hagyni a szemem...
2012. okt. 13. 09:59
 15/22 anonim ***** válasza:
Ez így igaz :) Hát persze hogy magaddal is egyet értesz ;) Én amikor nézem, olyankor az az egyetlen bajom, hogy engem sosem fognak úgy szeretni, mint Jack Rose-t. :/ Nem tudod egyébként, melyik csatornán, mikor lesz legközelebb?
2012. okt. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon jó egy film! egyetértek. Ebben az évben ugye 2012-ben jelenleg most vagyunk rengetegszer játszották le mindenféle csatrnán hírekben megbeszélés róla mi hogy történhetett egyéb csatornákon esett erről szó. Mondjuk volt a Film+-on is A National Georaphic Channel-ön,RTL-n TV2-n,

Szerintem lesz még valamelyik csatornán a felsoroltaim közt :)

2012. okt. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Köszi :)
2012. okt. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem a nyálról meg a romantikáról van szó, amikor elmarasztalom a filmet. Ezek mind rendben vannak, ha azt a készítő kellő indokkal használja. Ez a film 3 óra alatt elmesél egy fele idő alatt is lenyomható történetet. Amúgy az alapötlet tök romantikus meg szép meg megható meg kicsit hátborzongató is, de könyörgöm, ez nem a Csillagkapu, vagy a Keresztapa! Hiába a sok díj meg flancos kritikák a film a tömérdek hatásvadász klisé miatt (is) saját dugába dőlt!
2012. okt. 14. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Most néztem meg 10szerre és még mindig sírok rajta!!
2012. okt. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Féreg, szär nyálas fos!
2013. márc. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!