Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki aki Doctor Who, Sherloc...

Valaki aki Doctor Who, Sherlock, The Big Bang Theory, Criminal minds, Marvel, Avengers vagy Batman fan?

Figyelt kérdés
Nem ismerek senkit akik szeretnék ezeket.. pedig folyton ilyesmikről jár a szám és jó lenne beszélgetni olyannal aki még érti is mit mondok ._.

2012. szept. 28. 20:58
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Criminal Minds és TBBT :DDD Sheldon & Reid 4ever :)
2012. okt. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Amúgy mi ketten nagyon hasonlítunk:D

Én is mindig erről a két sorozatról magyarázok,a többiek meg egy kukkot se értenek belőle:DDDDD

2012. okt. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
Én Doctor Who fan vagyok és valószínűleg Sherlock fan leszek. Ma nézem meg az első részét a Sherlocknak.
2012. okt. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
waa köszönöm a sok választ :D esetleg ha van kedvetek, kapok valamiféle elérhetőséget privátban?xD
2012. okt. 5. 21:24
 25/42 anonim válasza:
nekem mindenem a batman. a sotet lovag trilogiat lattam de az az elottieket is. szoval vlem tudsz beszelni a batmanrol meg talan az avengersrol.
2012. okt. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele. Jártatom a pofám, de velük nem lehet ezekről beszélni, mivel nem szeretik, vagy egyáltalán nem ismerik őket.

Én Sherlock, Avengers, Doctor Who, Marvel fan vagyok.

Jujj, akkor már ketten vagyunk, akik egy magyarba se futnak bele a tumblr-n. Pedig én szoktam posztolni, és van pár ember akit onnan ismerek, de mind angol.

Ha esetleg van még kedved beszélgetni, én készen állok.:D

2012. okt. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

én őket követem a magyarok közül:

[link]

[link]


mindkettő posztol sherlockot és azt hiszem doctor whot is. a második batman fan. :D

2012. okt. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
köszönöm a linkeket :D
2012. okt. 14. 12:14
 29/42 anonim ***** válasza:
Doctor Who, Sherlock, Avangers és Batman. Tumblr-t nemrég csináltam, és én is szivesen beszélgetnék:)
2012. okt. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Sherlock és Criminal minds! 2 kedvenc sorozatom, nem vagy egyedül! :D
2012. okt. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!