Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a kedvenc animéd, és...

Sasuke5 kérdése:

Melyik a kedvenc animéd, és miért?

Figyelt kérdés
Nekem a kedvenc animém a naruto és a soul eater

2012. szept. 29. 07:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én inkább manga párti vagyok, de ezek:

Naruto, One Piece, Soul Eater, Soul Eater NOT! (ez csak mangában van), Fullmetal Alchemist Brotherhood, Death Note, Trigun, Deadman Wonderland.

még nyomon követem a Bleach-et és a D.Gray-Man-t de csak azért mert kíváncsi vagyok a végükre

régebben Inuyasha és Dragon Ball

2012. szept. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Legnagyobb kedvencem a Code Geass , Mirai Nikki , Angel Beats! <- Mert ezek a legnagyobb mesterművek .

Naruto és a Soul Eater tömeg shounennek , de onnan is van kedvencem , a One Piece és a Fairy Tail.

2012. szept. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

nekem az Anohana és az Angel beats

mindig megsiratom őket :D

2012. szept. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A Nana ,Lovely Complex és az Inuyasha :)
2012. szept. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hellsing , Cowboybebap Bleach meg egy két animációs film.
2012. szept. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nurarihyon no Mago :) én úgy gondolom, hogy nagyon jól összerakott történet, a szereplők szerethetőek, a humorok jók, a történet meg felülmúl mindent. Az hogy a mai napokba benn van japán régi szellemei, és összemosódik ez a kettő, nagyon jó.

Tömegesen One Piece :)) A humor, a harc és dráma, egy olyan mű ami mindezt tartalmazza. Néha megsirat, megnevettet és izgalomba hoz. Ez egy olyan dolog, amit nem minden mű (itt értem filmeket, játékokat, könyveket) képes.

Gintama, mert a humor az ott van a legkomolyabb pillanatban is :) most is nevetve gondolok rá. Egy harc közepén a földön feküdve röhögni :D erre se képes más. Az OP és a Gintama, ezek legyőzhetetlenek számomra.

Needless. Ezt kicsit sokáig tartott nézni, mert az 5. résznél abbahagytam fél évre. De után a kedvenceim közé nőtte be magát. Benne van a harc, a jó karakterek, és humor, minden jó egy shounen felálláshoz, bár mégsem az. A seinen műfajban van, mégis nekem jobban tetszik, mint a Blech és Naruto együtt. A harcokban nem hiányzik az ecchi, de nem is megy el annyira, mint jó pár műben.. (értem, lány vagyok, de azért legyen benne, de ne sok :D) A vér és a halál is ott van, bár természetesen a szereplők a halál szélén is újraélednek XD szokásosan :D

Mondjuk jó, sok kedvencem van, de ezek azok amik most megérdemlik, hogy mindegyiket leírjam. Persze van több is, de nem lehet mindegyik az :)

2012. szept. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hunter x Hunter, mert shounen fight, de nem csak a harcról szól, aki meghal az tényleg meghal és nem éled újra, klisé mentes, taktikáznak a harcoknál és nem csak püffölik egymást, arconként változik a hangulat, eléggé brutális néhol, egy pedofil bohóc a főellenség, egyik főszereplő sem idegesítő, szépen van meganimálva a többi hosszú shounenhez képest, a főszereplő végre nem egy hős, aki mindenkit meg akar menteni.

A másik kedvenc a Gintama, mert nagyon vicces és mindent elég jól kiparodizál.

Kérdező, te elfelejtetted leírni, hogy miért azok a kedvenceid :D

2012. szept. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"egy pedofil bohóc a főellenség"


Hisóka sehol sem főellenség , még.


Ammeg ugyan olyan shounen fight megy mint a többi tömeg shounen animébe .

Taktikáznak a One Pieceben is ...

Ha nagyon taktikázást akarsz , ott a Code Geass vagy a Death Note.


Ezzel nem azt akarom mondani hogy rossz lenne a HxH , mert nem az , elég jó , bár majd azért kíváncsi leszek hogy oldják meg a Greed Islandos arcot főleg.

2012. szept. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Hisóka sehol sem főellenség , még. "

Igaz nem főellenség, inkább negatív főszereplő, de az sem mindig igaz rá :D Nehéz megfogalmazni.

One piece-ből csak Namitól láttam normális taktikázást eddig, itt pedig azért minden rendes harcnál van.

Greed Islandre én is kíváncsi vagyok, mert az előzőben kihagytak dolgokat és az animáció is pocsék volt.

2012. szept. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Soul eater nem tudom miért a kedvencem de nagyon szeretem. Engem megfogott azaz anime vicces de akkor ott van benne az akció is :)
2012. szept. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!