Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Férfiak, néztek a párotokkal...

Férfiak, néztek a párotokkal dél amerikai szappanoperákat?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy önként, minden kényszer nélkül.

2012. szept. 29. 08:26
 1/2 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Néha, mikor hazaérek, és az megy a tévében, néhány jelenetet elcsípek belőlük...

És mindig megállapítom, hogy jobb lenne, ha egy jól kinéző monoszkópot sugároznának helyette. Az legalább nem építi lefelé az agysejteket.

[link]

[link]

2012. szept. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem(még kényszerből sem :D ).És nem is igazán értem,hogy egyáltalán hogy lehet ezeket nézni,annyira igénytelenek.


Az egy dolog,hogy valaki szereti a szép,romantikus filmeket/sorozatokat esetleg,de ezekben a latin-amerikai sorozatokban mindig ugyanazok a "csavarok" vannak(José megcsalta Maria-t,Maria is Josét,de kiderült,hogy Marianak van egy férje,aki elől elszökött,stb.)Sablonos.A másik,amit utálok,az a szinkron.Talán még az sem lenne olyan nagy baj,hogy szinte mindegyikben ugyanaz a történet van,ha nem lenne ilyen pocsék a szinkron,persze igaz,ez már nem a sorozatkészítők hibája :)


Persze nem vagyunk egyformák,lehet,hogy ezt csak én látom így,mindenesetre semmiképp ne kötekedésnek értelmezd,amit előbb írtam,Kérdező.

2013. febr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!