Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz Csillagkapu Univerzum 3...

Lesz Csillagkapu Univerzum 3 évad?

Figyelt kérdés

Valami olyasmit találtam a neten hogy MGM/Netflix fogja gyártani az új részeket.

De most nem tudom hogy ezek a részek most rendes részek lesznek vagy webepizodos évad lesz?



2012. szept. 29. 09:44
 1/3 scoobyhun ***** válasza:
Én úgy tudom nem lesz 3. évad mert az előző két évadnak sem volt meg a nézettsége.
2012. okt. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nurnen válasza:
Tehát. Nem lesz sajnos folytatás, bár az írók megpróbálkoztak egy utolsó lezáró évaddal, sőt még lezáró filmmel is előrukkoltak, de semmi nem lett belőle. Más csatorna átvette volna a jogokat, viszont a SyFy annyira drágán adta volna a jogokat, hogy nem érte meg megvenni. Mellesleg a sorozatot a kicsi nézettség indokkal kaszálták el. Ez azért sikerült nekik, mert áthelyezték egy kevésbé forgalmas napra a vetítéseket, és nem számolták bele a nézettségi statisztikába az utólagos megtekintéseket, és Itunes-sal vagy egyéb legális alkalmazással történő letöltéseket. Ezekből körülbelül 700ezer további nézőjött volna ki, az alap 1 millió mellé, ami már közel jár a génrejtek nézettségéhez. Tehát ellehetetlenítették a folytatást.
2014. jún. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Cukimogyi01 válasza:
Én hallottam valami olyasmit, hogy újraszámolták a nézettséget. Beleszámolták a torrentezéseket, az IPad-es és online megtekintéseket is a tv-sek mellé, ami így kiadja a folytatáshoz szükséges nézettséget, tehát elképzelhető, hogy lesz folytatás.
2014. dec. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!