Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak tűnődtem. Mi történt...

Csak tűnődtem. Mi történt azokkal a mesékkel amiken mi a 90 es vagy 80 as évek végei születésű kölykök nőttünk fel? Miért nincsenek új mesék amik még tanítanak valamit a gyerekeknek, értékrendet, vagy kedvességet?

Figyelt kérdés

Mi a SZAR ez a toy story, és a többi ehhez hasonló fos amit ontanak magukból az amerikaiak? ha nekem lenne gyerekem az ilyen szennyet nem nézhetne az tuti....


F



2012. szept. 30. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a bajod a toy storyval? Egy könnyed vicces enyhén akciós animációs film. Melyik gyerek ne játszott volna játékbabákkal barbikkkal stb. És ne gondolta volna, hogy a játékai élnek. Az alapötlet jó. Az animáció szép, és a sztori is jó. Ennél roszabb példát nem találhattál volna. Ráadásul az első része 1995-ben jelent meg. Ahogy emlékszem a barátság, elfogadást stb. is lehetett tanulni az első részből még. Új mesék amiknek van tanulsága: adventure time, nyomi kalandjai. A minimax szinte minden meséje is megfelel neked.
2012. szept. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amikor a kérdés első felét olvastam,gondoltam egyetértek veled.Aztán megláttam a második felét.Toy Story?szerinted az a fos?Csak egy napig nézd a nickelodeon nevű szennycsatornát,és aztán rájössz majd,hogy nem a toy story a fos.

Egyébként van még ilyen "mese"(én rajzfilmnek hívom),az avatár:Aang legendája pont ilyen,de szerintem több nincsen.A nyomi,meg a chowder sem ebbe a kategóriába tartozik,bár szó mi szó,néha elég kikapcsoló tud lenni még egy felnőttnek is.

2012. szept. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A Toy story tényleg nem ez az újfajta "fos", az első válaszadó írta is, hogy '95-ös. Szerintem az újak között is vannak jók, nekem pl. a Wall-e is nagyon tetszett, meg a Hihetetlen család se volt rossz, az Így neveld a sárkányodat, és a mostani vadi új Merida is nekem nagyon bejött. Az más, hogy sok értelmetlen, semmitmondó szemetet adnak manapság ki, pl. Verdák. Ugyan már! Vagy az a Thomas a gőzmozdony... Az én eredeti Tom & Jerry-n nevelkedett agyam be se veszi azt a marhaságot amit a gyerekekkel zabáltatnak mostanság...


Tény, hogy a kedvenc rajzfilmem az Oroszlánkirály, nálam azt senki se űbereli, és mostanság sok szennyet adnak ki (még említeném szennyként a Kung fu pandát) de van sok jó! És a Toy story még csak nem is új, se nem szörnyű :)


Amik szerintem jók:

Oroszlánkirály

Szépség és a szörnyeteg

A Notre-Dame-i toronyőr

Hamupipőke

Csipekrózsika

Mulan

Hercules

Toy story

Avatar - Aang legendája

Wall-e

Hihetetlen család

Aranyhaj és a nagy gubanc

Ice age 1-2-3-4

Így neveld a sárkányodat

Merida, a bátor

Mackótestvér (ezt azért nézem ritkán mert már az elején bőgök :))

Fel!


Amiket nem annyira, vagy egyáltalán nem szeretek:

Verdák

Volt (vagy Bolt)

Túl a sövényen

Pirosszka

Nagyon vadon

Kung fu panda

Madagaszkár 1-2



Meg sok más...


Szerintem azért érdemes 1-2 rajzfilmet az újakból megmutatni a gyerekeknek :)

2012. szept. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem kéne kevernünk az animációs mozifilmeket, és a rajzfilmcsatornákon sugárzott rajzfilmeket amik rövidebbek, de több részből állnak. Amit én sikeresen megtettem az első válaszomban :) A thomas tényleg egy szeny a régi mesék után, de el kell ismerni tartalmaz mindent ami egy 5-6 évesnek kell.
2012. szept. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én 5-6 évesen kiakadtam volna ha ilyen fost kell néznem... már bocs. annyi idősen már rég normális filmeket néztem általában.
2012. szept. 30. 22:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Ebben egyet értek a kérdezővel, én 6-7 évesen a Függetlenség napjáért rajongtam, meg persze a Disney mesékért, de sose ilyen agyatlanságokért :) Egész kicsi koromban meg a Tv maciért :)
2012. okt. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te hiányolod a ,,tanítanak valamit a gyerekeknek, értékrendet, vagy kedvességet,, A thomas és társai ezt tartalmazák. Mellesleg a gyerekek szeretik. Én utálom, de most az mellékes.
2012. okt. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!