Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A birodalmi rohamosztagosok...

A birodalmi rohamosztagosok klónok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 2. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
én úgy tudom h igen, az új trilógia alapján Jango Fett klónjai, akik anno megölték a jediket
2012. okt. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

némi angoltudás kell a dologhoz: [link]


tömören: eredetileg igen, de a yavini csata idején (első halálcsillag elpusztítása) már csak a teljes létszám kb. harmada volt klón.

2012. okt. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy nem, mert a klónokat úgy fejlesztették ki Kamino-n, hogy gyorsan felnőjjenek és harcba állítsák őket, de viszont gyorsan meg is öregedtek és meghaltak.
2012. okt. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom,hogy azok már nem klónok.
2012. okt. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Csak is az 501-es Légió (Véder Ökle) állt klónokból mert volt egy klónlázadás ami miatt inkább hagyták a klónokat és átváltottak normál emberekre.
2013. febr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
már cak azért is biztos hogy nem klónok mert a VI. Új remény epizódben mikor Leia hercegnő cellejába benyitott Luk birodalmi egyenruhába kérdezte tőle "törpéket is bevesznek rohamosztagosnak?" és nyílván ha klónok lennének akkor senkit sem vennének be hanem annak csak születhetnének
2014. júl. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!