Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyire befolyásol benneteket...

Mennyire befolyásol benneteket, ha egy film Oscar-díjat nyert?

Figyelt kérdés

A kérdést azért tettem fel, mert a megítélésem szerint az idei Oscar-díjat nyert film A némafilmes, igen mérsékelt sikert arat.

Aki látta esetleg írhatna pár szót róla.



2012. okt. 7. 08:07
 1/4 anonim válasza:
Ha egy film Oscar-díjat nyer, akkor az biztos a legjobb film, és azért nézzük meg.
2012. okt. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem nem befolyásol, nem fogok azért megnézni egy filmet, mert Oscart nyert, ha nem tetszik a rövid tartalma..., és forditva is igaz, ha egy filmnek tetszik a tartalma meg nézem, ha Oscar-díjas ha nem.
2012. okt. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ian Catman ***** válasza:

Szerintem mindenkit befolyásol, legfeljebb tagadja.

1. Akik hisznek az Oscarnak, pozitív várakozással akarják megnézni.

2. Akik kételkednek az Oscar jelentőségében, az pont azért, hogy lássák, megint egy érdemtelen film.

De mindkét esetben tagadhatatlanul befolyásol maga az, hogy megkapta. Aztán ízlés szerint lehet dicsérni vagy alázni. (Én pl a Titanicot egyáltalán nem tartom 11 Oscaros jónak, nem rossz, de nagyon túlértékelt. De ez csak az én véleményem. Ettől függetlenül mégis megnéztem, mi az ördögöt értékelhetnek ennyire.)

Tehát befolyásol, így vagy úgy.

Magam részéről a BAFTA díj jobban befolyásol, mert jobban az európai értékeket tükrözi. A Cannesi is, de az művészfilmekre igaz. A Golden Globe azért, mert nagyjából jelzi, kik lesznek ott az Oscaron pár hónap múlva.

Ezért vagy azért, így vagy úgy, de befolyásol.

2012. okt. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem követem az Oscart, sose tudom épp melyik film hány Oscart nyert....ezért nem értem, hogy befolyásolhatna....


Egy film nem dijaktól lesz jó hanem a történettől meg, hogy mennyire jó játszák el a szerepet...


2es voltam

2012. okt. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!