Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki nézi a Disney Channel-t?...

Ki nézi a Disney Channel-t? Mi a véleményetek róla? Mi abból a kedvenc sorozatotok?

Figyelt kérdés

2012. okt. 7. 16:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én ritkán szoktam,ami nézhető szerintem az az iCarly...:DDD és k*rvára nem b*zis a disney channel!:DD 16/F
2012. okt. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Néha,de csak a meséket.

A kedvencem a Kid vs Kat.

2012. okt. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én a Sok sikert Charlie-t szeretem. :) Meg talán néha az Indul a riszát:)
2012. okt. 7. 16:08
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
én szeretem, pedig már 14 vagyok :) kedvencem a sok sikert charlie :) de am I Carly nem a nickelodeonon megy?
2012. okt. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
de az a nickelodeonon megy. én am 13 vagyok:)
2012. okt. 7. 16:09
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

Zsenipalánták. Ez az egyetlen sorozat aminek minden jelenetén tudok nevetni, akkora poénok vannak. Pedig rég nem vagyok benne a gyerek-tinikategóriában.


Az Indul a riszánál inkább csak a háttérben szóltak a részek, de amikor figyeltem a történetre, az is jó volt. Bár nekem Rocky grimaszai elég zavaróak, nagyon mesterkélt és csúnya is olyankor.

A Sok sikert Charlie első évada megvan, még várat hogy elkezdjem, nem láttam hogy milyen. De ha itt ketten is mondják a célcsoportból, hogy jó, akkor bepróbálom.


(amúgy nem nézem a csatornát, így nem tudom mennyi "jó" sorozata lehet, de azért van 4-5 amit érdemes lehet nézni - még ha nem is veszed figyelembe hogy elég klisések és hasonlóak a tinisorozatok)

2012. okt. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem az Indul a riszában vannak vicces részek, de néha a Rocky pl köszön a Cece-nek, aki meg hülye pofát vág, erre röhögés. Csak azért, mert hétköznapi, "vicces" arcot vág. Valamilyen röhögéseket csak úgy csinálják egy nem vicces dolgon... A Sok sikert Charlie tök jó, a Charlie tök cuki.
2012. okt. 8. 17:14
 8/13 anonim ***** válasza:

A röhögés a sorozatok műfaja miatt van. Többkamerás vígjátékok, és az mindig így épül fel: poén - nevetés - hatásszünet.


Mivel ezeket élő közönség előtt veszik fel, ezért a nevetés nem "mű", csak a magyar fordítás miatt esetleg nem azt mondják amit az eredetiben, ezért nem is érted hogy éppen mi vicces. Ott a mondatok végén van mindig a poén, míg a magyar szórend máshogy épül fel, és lehet hogy a mondat vége már nem is vicces, de az angol részben pont ott kezdődik.

2012. okt. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2-ik válaszoló vagyok.Én 15 éves vagyok.
2012. okt. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Értem, kaptál egy zöld mancsot. :)
2012. okt. 9. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!