Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem emlékszek a film címére....

Nem emlékszek a film címére. A film címére nem emlékszek, de sci-fi volt az tuti, és úgy emlékszem, hogy egy ember élt a bunkerban, nukleáris háború volt, csak ő éli túl, és volt vele egy hologram. Nem emlékszik vakaki rá mi a filmnek a címe?

Figyelt kérdés
(Többet nem tudok mondani, többre nem emlékszem, de már vagy 10 éve töprengek melyik filme lehet).

2012. okt. 7. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
A végtelen határok nevű sorozat egyik része volt ez. Vagy az Alkonyzóna?
2012. okt. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom most nézem, hogy melyik mi hátha beugrik vmi :)
2012. okt. 14. 13:44
 3/3 A kérdező kommentje:

Csak minimum 10 éve akarom újralátni ezt a rész.

Gyerekkoromba láttam, csak részleteket belőle, de úgy látszik nagyon a fejembe maradt, bárcsak tudnék még adni zöld pacsit, hálás vagyok, kösz!

TOL - 3x01 - Szerelem bitjei hun

Egy nukleáris katasztrófa után Aidan Hunter az egyedüli túlélő a Földön, de mégsincs egyedül. Egy föld alatti bunkerben él családjával, barátaival. Csakhogy a család, a barátok computer által létrehozott hologramok. A számítógép vezérlését egy gyönyörű hologram, Emma végzi. Amikor Aidan és Emma közelebbi kapcsolatba kerülnek egymással egy virtuális kamrában, Emma furcsán kezd el viselkedni.

2012. okt. 14. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!