Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol tudom ilyeneket megnézni?

Hol tudom ilyeneket megnézni?

Figyelt kérdés

olyan sorozatot vagy filmet szeretnék megnézni ami igaz történet..és arról szól,hogy elraboltak/eltűnt a gyerek..tehát eltűnt/elrabolt gyerekekről..de a végén megtaláltál..az mindegy, hogy milyen állapotban( élve vagy nem élve)


(de lehetőleg olyat ami nem horror )..



És lehet pl olyan is ami a Discovery.I-n megy

És ha lehet akkor linket is.

Köszönöm!!!



2012. okt. 8. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyermekrablás a palánk utcában.


Egészben fent van a youtube -n:

http://www.youtube.com/watch?v=TdfmNAv891Q


színes, magyar ifjúsági vígjáték, 89 perc, 1985


_ _ Remek színészekkel:

Bánsági Ildikó (Kondor mama)

Székhelyi József (Kondor papa)

Léner András (Kondor Lajcsi)

Koltai Róbert (Hecseki Boldizsár alhadnagy)

Nehrebeczky Eszter (Kondor Orsi)

Rajhona Ádám (Károlyi Sándor)

Tábori Nóra (Róza néni)

Szirtes Ádám (Portoroki százados)


_ _ RÖVID LEÍRÁS:

Budapest külvárosában él a csonka Kondor család, az apa külföldön kamionsofőr. Az albérlő maholnap családfőként akar fellépni, azonban az egyik gyermek meghiúsítja esküvői terveit.


Ifjúsági film. Nem emlékszem már rá, nem biztos, hogy izgalmas. De hirtelen ez jutott eszembe. 8-14 éves korosztálynak való, úgy rémlik. A szereplőgárda azonban magáért beszél. ;-)

2012. okt. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, most látom, hogy igaz történetet akarsz, de amit linkeltem nem az. Bocs.
2012. okt. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
semmi baj...rá nézek..
2012. okt. 8. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!