Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van szünet ilyenkor az...

Miért van szünet ilyenkor az amerikai sorozatokban?

Figyelt kérdés
Minden évadban, ilyentájt, október-novemberben mindig van szünet. Miért? Valami más esemény miatt?
2012. okt. 8. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Általában még nem vették meg az évadot, vagy nem szinkronizálták le.
2012. okt. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De Amerikában van szünet, én azt kérdem.
2012. okt. 8. 22:09
 3/7 anonim ***** válasza:

már mennek az idei évadok.

nyáron szokott csak szünet lenni a tvben, de a színészek már augusztusban munkába állnak, szeptemberben meg jönnek az első részek.

az meg, hogy hogyan adják le az évadra berendelt nagyjából 22 epizódot az csatornától függ. Okt-novemberbe nem szokott szünet lenni, max azért nincsenek részek 1-2 hétig mert a részeket el kell osztani szeptembertől-május végéig-

2012. okt. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A forgatás miatt ott, nincs még annyi rész leforgatva, hogy érdemes legyen leadni....
2012. okt. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát pedig többet is nézek, amikben mindig ott az egy hónapos szünet ilyenkor, és most is lesznek, de mindegy akkor, nem lényeges, nem áll meg a világ csak érdekelt volna, de akkor ezekszerint más se tudja.
2012. okt. 8. 22:26
 6/7 anonim ***** válasza:

mondtam nincs szünet.

de ha minden héten adnának részeket akkor karácsonyra elfogynának a berendelt részek.

csak tartalékolják a részeket.

Ősszel-télen úgyis van foci, kosár, hoki stb ami lefoglalja az amerikaiakat. Tavasszal meg indul a baseball liga ami egész nyáron át tart kora őszig.

Meg a sok trash reality és az x faktorok.

2012. okt. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megtudtam közben, igenis VAN szünet ilyenkor, kb. egy hónap, ahogy mondtam is. Nem azért van, mert elfogynának a berendelt részek, vagy hogy nyárig kihúzzák. Ha azon az egy hónapon múlna, akkor annyival később kezdenék a szezont, a december-januári hosszabb szünet meg eleve adott.


Azért állnak le ilyenkor az országos csatornák a sorozataikkal, mert most van az MLB (a hivatalos baseball-ligájuk) rájátszása és végül október végén, november elején a nagydöntő. És ez 100%-os elsőbbséget élvez, ilyenkor ezt nyomatják.

2012. okt. 11. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!