Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szökés,24 Lost-hoz hasonló...

Szökés,24 Lost-hoz hasonló sorozat (ok)?

Figyelt kérdés
Mind a három sorozat tetszett, ilyen sorrendben. Szeretnék újat elkezdeni, az nem baj, ha nem teljesen új vagy, ha kicsit irreális a történet. De azt nem tudom, hogy mi fogott meg ezekben a sorozatokban.
2012. okt. 9. 01:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az esemény. Összeesküvés cimen is fut, The Event az eredeti cim. Ha fentiek tetszettek akkor ez is fog.

Néha meg is ijedtem hogy ebböl egy újabb Lost klón lesz egy ilyen 'mindenki gondoljon amit akar válaszokat nem kaptok mert igazából mi sem tudjuk' hozzáállással, de itt szerencsére mindig jöttek a válaszok.


Tetszhet még a Jövő emlékei (Flash Forward) annál is jó a kiinduló sztori, a megvalósitásról már lehet vitatkozni.

2012. okt. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezekről még nem is hallottam, utánanézek :)
2012. okt. 9. 12:06
 3/5 A kérdező kommentje:
Az esemény jelenleg is futó sorozat? Lesz folytatása?
2012. okt. 9. 12:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Homeland
2012. okt. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek, azt hiszem mind a hármat meg fogom nézni. Az Eventet már el is kezdtem, nagyon penge.
2012. okt. 10. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!