Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bruce Wayne-el akkor valójában...

Bruce Wayne-el akkor valójában mi lesz?

Figyelt kérdés
Meghal, vagy csak abbahagyja a Batman-kedést? Ha meghal, ki öli meg...sokat olvastam, valakik szerint Joker, mások szerint Robin (!), vagy Bane, a filmben felrobban a bombával együtt, annyi sok marhaság van, hogy ezekből már nem igazán lehet kitalálni. Már kerestem Google-on, mindenféléről olvastam, valahol még Azrael-t is megemlítették, hogy ő (vagy Robin) lesz az új denevérember...most akkor mi van? :D

2012. okt. 9. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Most a filmre, vagy a képregényre gondolsz? A filmekben (az újakban) túléli a bombát, de abbahagyja a a szuperhősködést. Ha a képregényekben, akkor volt egy Batman RIP, de ott sem halt meg. (Amúgy Supermant is megölték egyszer, aztán feltámasztották, Amerika Kapitányt pedig fejbe lőtték egyszer.) Amúgy egy csomó ellentmondó infó van és egy rakatnyi történetszál, tehát közel lehetetlen kiigazodni. :D Én ezeket ismerem, de lehet, hogy van más is.
2012. okt. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :D Már annyi változatot hallottam én is, hogy tényleg nem lehet eldönteni, melyik a valós (ha van olyan egyáltalán)
2012. okt. 15. 17:48
 3/3 anonim ***** válasza:
nem hal meg mert látja még alfréd a cajal a kávézoban a végén
2012. dec. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!