Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Így neveld a sárkányodat-fi...

Tyvan kérdése:

Az Így neveld a sárkányodat-filmben, amikor a kiképzés folyt, Bélhangos azt mondta, hogy: "minden sárkánynak adott számú lövése van" ezt hogy értette?

Figyelt kérdés
Hiába is, de nem tudom megérteni... lehet én nem veszem észre a magyarázatot, de ha valaki itt megmondaná, nagyon megközönném

2012. okt. 10. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, én már nagyon régen láttam, de az alábbit gondolom: tegyük fel, hogy egy sárkány 3-szor tud tüzet lőni, akkor az azt jelenti, hogyha háromszor fúj tüzet, akkor több tűzfújásra egy ideig nem lesz képes bizonyos ok(ok) miatt (pl. elfogy az ereje hozzá), és így érti, hogy "adott számú lövése van".
2012. okt. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen én is valami ilyesmiképpen gondolkoztam, pl.:valami mirigye termeli az anyagot, valami ilyesmi... azért kérdeztem, hogy alátámasszam a tézisemet... köszönöm a válaszodat
2012. okt. 10. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!