Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kedves how I met yor mother...

Kedves how I met yor mother fanok! Még a hetedik évad után is annyira szeretitek a sorozatot mint rég?

Figyelt kérdés
2012. okt. 12. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. A legjobb évadok az első 3-4 évad. Azokban MINDEGYIK rész jó volt. A többi is jó de már nem "ugyanaz"
2012. okt. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az lenne az igazi, hogy ha irányba tennék a sorozatot, és a 8. évad végére lezárnák a történetet. Most már ezt tovább húzni minőségben nem annyira lehet, és egyre rosszabbak az évadok. Régen mindig megnéztem a leadás napján, most már csak a 8x01-et néztem meg, és azóta a többit hagyom... majd ötösével vagy a sorozat végén egyben, mert egymás után nézve a hullámzó minőségű részeket jobban lehet élvezni.
2012. okt. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez lesz az utolsó évad.(hála az égnek! A húzással rontanak el minden jó sorozatot!) Ugyanis Jason Segel (a Marshallt megformáló színész) Nem vállal több évadot és a producerek azt mondták,hogy nélküle nem lehet folytatni.(még szép,hogy nem!)
2012. okt. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igaz, már nem olyan jó, mint az elején, mégis annyira a szívemhez nőttek a karakterek, hogy bármeddig is tartana, én nézném. :)
2012. okt. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fanni1713 válasza:
Én még mindíg imádom <3
2013. júl. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
igen. ÉS nagyon szeretem <3 :D :)
2014. márc. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lehet, hogy a kilencedik évad csak időpazarlás volt, az esküvő miatt, de a többi évadot mind szerettem, és most sincs vele semmi bajom:) Ez a kedvenc sorozatom:D
2014. máj. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!