Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fiatalok! (Kb 30 éves korig)...

Fiatalok! (Kb 30 éves korig) Értékelitek-e a magyar filmeket? A régebbieket?

Figyelt kérdés
Feltűnt, hogy sokan nem tudják mi az az Indul a bakterház, a Zimmer Feri, a Szomszédok, a Liliomfi, a Libiomfi, a Kapa és Pepe sorozat... Vagy tudják, és azt mondják, hogy szar... Pedig jók... Tudom, ízlések és pofonok, de sokakat kérdeztem, sok film felől...
2009. aug. 6. 18:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Liliomfi nekem nagy kedvencem. Meg a dunaparti csónakház is.

A zimmer ferit is imádom, és a csapd le csacit is :)

27

2009. aug. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Persze,hogy igen,vannak olyan jó magyar filmek,hogy jajjjj:D

A Szomszédokat nézem,sőt a Familia Kft-t imádom:D

Régi filmekből a Körhinta a kedvencem, a Kincskereső Kisködmönben azt a részt amikor Vicuska meghal máig megkönnyezem:)

21/plázacicc ;)

2009. aug. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Zimmer Feri, Indul a bakterház a kedvenceim közé tartozik:)

19/L

2009. aug. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Imádom a Zimmer Ferit, minden alkalommal könnyesre röhögöm magam rajta!

Kedvencem az Indul a bakterház is.

A Szomszédokat pedig mostanában nézem reggelente az m1-en, és nem rossz, szoktam is nézni.

18/L

2009. aug. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Basszus!!!! Tegnap láttam Szomjas György '76-os betyáros filmjét, "Talpuk alatt fütyül a szél"...........Hát BXZD MEG!!!!! Elképesztően jó mozi, világklasszis, komolyan mondom!!!! Sebő Feri írta hozzá a zenét, akkorát üt, hogy na! Nem tudom, melyik volt elöbb, de nagyon emlékeztet ez a film a " jÓ, A ROSSZ ÉS A CSÚF"-ra hangulatilag, kamerakezeléssel, stb. Zseniálisak a magyar filmek, kár, hogy a mai tiniket már nem érdeklik, csak a sz_r, semmirevaló "mozisikerek", mint az üvegtigris, Valami Amerika, meg hasonló debilségek!!!!!!
2009. aug. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

én nagyon szeretem a régi magyar filmeket(meseautó, egy bolond 100at csinál, ida regénye,...). a liliomfit meg egyenesen imádom!!! annyira jó, vicces, és... romantikus!:)

amikor tehetem, és adnak a tévébe filmet, azt megnézem

ja, és én csak 18 vagyok

2009. aug. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem még azokat a filmeke, amelyekben Kabos, Latabár, Kis Manyi, Tolnai Klári és még sorolhatnám a főszereplők!Pl A karosszék, Lovagias ügy, Az én lányom nem olyan, Katyi, Pesti mese!Huuu Katyi nagyon jó!!!!ezek jóformán a kedvenceim.Persze a mai filmeket is nagyon szeretem, de ezek olyan klasszikusak, tiszták, ártatlanok és van mondanivalójuk!Nagyon jók!24/L
2009. aug. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A "betyáros" vagyok!

Ucsónak üzenem, a Lovagias ügy nekem is az egyik legkedvencebb filmem!!!! Kabos egyetlen drámai szerepe.......ZSENIÁLIS!!!!!!

2009. aug. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A magyarok nem értenek ehhez sem úgy gondolom... valahogy minden magyar film olyan mű. Nem tudom ki hogy van vele de ha filmet nézek nem folyton arra akarok gondolni hogy "ez csak egy film". De ha magyar filmet nézek akkor szinte látom magam előtt hogy ott a kamera és veszi és aztán szünet és folytatás... a színészek meg egyáltalán nem élik bele magukat a szerepbe, vagy cseppet sem illik hozzájuk a szerep... rosszul válogatták össze őket.

Ennyi, én ezért mondom rájuk hogy sz*r.

25L

2009. aug. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha már ennyire álltalánosítunk, kedves ucsó, a lányok alapvetően semmit sem értenek a filmekhez, ugyan úgy, ahogy szarul vezetnek autót és bénán bicikliznek, vagy dobnak!!!!!!Ennyit a bugyuta véleményedről..............
2009. aug. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!