Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » "Első a szerelem" c. film Mi...

"Első a szerelem" c. film Mi a véleményetek róla? Hozzá hasonló filmek?

Figyelt kérdés

#film #szerelem #hasonló #első a szerelem
2012. okt. 14. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon jó film. Ez volt az első szomorú film számomra, még úgy kb. 6 évvel ezelött láttam, most 15 vagyok. Ráadásul nagyon szeretem az ilyen "amerikai kertárosos" filmeket, ahol gyerekek játszanak, remek hangulata van. A vége pedig szomorú, amin napokig fogsz gondolkodni, hogy milyen szomorú volt :D Ebben a filmben hiba nincs, jobb filmet még nem láttam.

Viszont a 2. részt rettenetesen elrontották... semmilyen mondanivaló, unalmas és bugyuta, ne nézd meg :)


Hasonló film a Her Majesty. Azis gyerekekről szól, kertváros hangulat, izgalamas és értelemes ergo minden jó benne van. Ha szereted az ilyen filmeket akkor semmiképp ne hagy ki :)


Szomorú, hogy már nem csinálnak ilyen jó filmeket... 2000 óra nem láttam semmilyen jó filmet... '70 '80 '90 -es években még tudták mi a jó

2012. dec. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

jaaaa, bocs, te nem is azt a filmet írtad amire gondoltam, nem láttam az -a betűt :D én az : első szerelmem-re gondoltam :D


bocs, akkor nem írtam semmit :)

2012. dec. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ja OK ! Én néztem is hogy akk most mi van ?!
2012. dec. 26. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!