Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Gintama anime vegulis jo v...

A Gintama anime vegulis jo v rossz?

Figyelt kérdés
Sokan jonak ,sokan rossznak mondjak...mi a jo es mi a rossz benne?es ami rossz mennyire?

2012. okt. 15. 15:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Amugy a Ketkyo Hitman Rebornrol is jo lenne par info ha tud valaki.
2012. okt. 15. 15:57
 2/12 anonim ***** válasza:

Gintama inkább poénokra építt , vannak benne hatalmas részek :D

a KHR 1 shounen fight , az első 20rész kb szar, 1-2 fillerel együtt .

Viszont a harcok 34-66közt nagyonjók és nagyon epikus lett például a future arc is :D

2012. okt. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A Gintama az nagyon jó, csak vannak benne olyan poénok, amit nem mindenki értékel, de amikor ritkán komoly részek vannak, azok sokkal jobbak, mint egy átlag shounen fightban.
2012. okt. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Gintamát én még nem láttam, de eddig kétféle véleméynt hallottam, két nagyon jó ízlésű embertől: egyik szidja mint a bokrot, másik szerint iszonyat jó, csak az első 4 rész borzalmas. Ezek alapján azt mondom, ízlés kérdése.


A Katekyo Hitman Reborn a 3. legjobb shounen a One Piece és a Soul Eater (mangák) után, mindenképp érdemes elolvasni. Anime is jó, csak a future arc után lezárul, és nagyon-nagyon cenzúrázva van, vért nevetséges szinten nem tartalmaz. Például egy egy embert felnyársal egy hatlamas tüskés sün, és semmi vér. De maga a sztori meg főleg a karakterek nagyon jók.

2012. okt. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
asszem kezdem a rebornal...a humoros animekat inkabb szinkronnal szeretem...bar nem sok van
2012. okt. 16. 22:42
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, a Gintama japán szinkronja egyszerűen tökéletes.
2012. okt. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 yugym válasza:
Én nagyon szeretem az animéket és elérkezdtem arra a pontra , hogy már lassan nem lesz mit nézni ezért kezdtem el a Gintamát az eleje fos de később 30. ik rész után bele lehet szeretni és nézhető habár poénra ver mindent aki szeret nevetni annak kötelező darab.
2012. okt. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A Gintama MINDEN RÉSZE JÓ. Olyan, nincs, hogy fos...
2013. máj. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
231.részét vagy 15x láttam , és mind a 15x sírva röhögve henteregtema padlón.
2013. máj. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Lana52 válasza:

Én teljesen jónak mondom a Gintamát, ez a kedvenc animém :)

Valóban kb. a 30.résztől jönnek a "jobb" részek, vagy úgyis mondhatnám, hogy onnantól indul be az anime, de azért az előtte lévő részek közül is van 1-2 ami üt, pl. a 20.rész az egyik kedvencem xD És igazából én úgyanúgy szeretem azokat a részeket is, mint a 30. utániakat

2013. jún. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!