Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi az alábbi film?

Pogány Rafael0 kérdése:

Mi az alábbi film?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy filmet keresek de nem találom nem tudom milyen támponton induljak el de ti hátha tudtok segíteni a filmet régebben a film+-on láttam egy kopasz férfi játszik benne aki ilyen idegen szerűség és falfehér mert idegen és számkivettet és különleges az egész film, de egyben szomorú is.Kicsit lehet hülyén fogalmaztam meg de évekkel ezelőtt láttam belőle akkor se végig, ha valaki rá ismer a filmre az írjon, vagy hasonló válaszokat előre is köszönöm

2012. okt. 15. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
2012. okt. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ez az nem gondoltam volna hogy ilyen zagyvaságból valaki is rájön nagyon szépen köszönöm :) most megnézem remélem ugyan olyan jó lesz mint amilyenre emlékszek
2012. okt. 15. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!