Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti mit gondoltok, hogy miért...

Ti mit gondoltok, hogy miért van ez az Adam Sandler utálat?

Figyelt kérdés
Ismerőseim nagy része csak gúnyosan legyint, ha szóba kerül Adam Sandler.

2012. okt. 21. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
22%

Nem unjátok még,hogy mindig ez a téma?

Az egy dolog,ha ti szeretitek,de nem mindenki olyan fogyatékos,hogy be is dőljön ennek a pózernek,úgyhogy legyetek szívesek ezt a "miért utálják szegény,ártatlan sandler bácsit" jellegű kérdéseket egyszer és mindenkorra hagyjátok abba!

Nagyon köszönöm a magam és azok nevében,akiket szintén idegesít.

2012. okt. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mert a filmjei általában ugyanarról szólnak, sőt még a poénok is ugyanazok. Melyek egyébként 80%-ban valami altesti tréfák.

Nem álszenteskedek, én is kedvelem pár filmjét, de az utóbbi években semmi normálisat nem csinált.

2012. okt. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én szeretem, szerencsére ismerőseim is bírják, még nem hallottam, hogy utálta volna valamelyik barátnőm, barátom.

Vannak ripacs filmjei, amit már sem bírtam végignézni, ezek inkább az utóbbi években jelentek meg.

Én Jim Carrey.től kezdek már frászt kapni...

2012. okt. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenki szereti az ilyenfajta humort, ennyi. Én sem különösebben, de azért nem utálom.
2012. okt. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ian Catman ***** válasza:
Olcsó eszközökkel, grimaszokkal, altesti poénokkal ér el mindent. Persze erre is van közönség, én ezt nem bírom, sem nála, sem Jim Carreynél. Dehát ízlések és pofonok.
2012. okt. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 brokenbone ***** válasza:

NEM VICCES.ennyi az egész.unalmas, lejárt, nem tud újat hozni, vannak jó filmjei, de úgy általában véve rettenetes színész, csak egyféle szerepet tud eljátszani azt sem valami jól.nem értem miért szeretik annyian.


amit ajánlok tőle a Csontdarálók, talán a Vizes nyolcas meg esetleg a Távkapcs.

2013. júl. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Énnekem Adam Sandler az egyik kedvenc színészem. Nem tudom miért utálják ennyire. Oké tényleg vannak ripacs filmjei. De nem mindegyik az. És én úgy tudom, hogy ő le sem tojja.

És miért került ide Jim bá?

2014. máj. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!