Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta a Stay/Maradj! Című...

Aki látta a Stay/Maradj! Című filmet (Ewan McGregor-ral), el tudná nekem mondani, hogy tulajdonképpen miről is szól?

Figyelt kérdés
Én most néztem, meg, és a film közben sem értettem dolgokat, de gondoltam a végén kiderül. Viszont a végét meg még annyira sem értettem mint az egész filmet... Van aki érti? Ha igen, elmagyarázná nekem?
2009. aug. 8. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Huh...jó régi kérdés!

Szóval az egész történetet csak a srác (Ryan Gosling) képzelte az alatt a néhány perc alatt, amíg odaértek a mentők a baleset helyszínére. A történetet azokból az emberekből rakta össze, akik ott voltak és próbáltak neki segíteni. Dióhélyban ennyi, de azért ennél sokkal bonyolultabb.

2010. márc. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát nagyon köszi a választ, azt hittem, senki sem fog válaszolni... :D azóta sem értettem, miről szólt, de akkor így világos...köszi :)
2010. márc. 23. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!