Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik lehet ez a film?...

Melyik lehet ez a film? (thriller, dráma)

Figyelt kérdés
Nagyon régen láttam egy filmet,most megint meg szeretném nézni,de nem emlékszem a címére.Teljesen pontosan nem tudom leírni a történetet,de nagyjából megpróbálom hátha felismeri valaki :) Kb annyi a sztori hogy van egy fiatal srác akit elhívnak a "haverjai" vagy elcsalnak valahová ahol összeverik ,ebbe belehal és ott beledobják valami gödörbe.A fiú szelleme visszatér és valamikor az anyjához megy vissza és van amikor egy lányhoz aki ott volt amikor őt megölték. ( abból a célból,hogy a lányon keresztül elvezesse a rendőröket/ismerőseit a holttestéhez) A végén azt hiszem sikerül is és elég szomorú vége van. Nagyon hálás lennék ha valaki megmondaná melyik ez a film :)
2012. okt. 22. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem erre gondolsz.

2012. okt. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ez az,köszönöm :)
2012. okt. 22. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!